19:22 07.12.2021

ЄБРР має намір виділити $50 млн Dragon Capital на розвиток індустріальної та логістичної нерухомості в Україні

2 хв читати
ЄБРР має намір виділити $50 млн Dragon Capital на розвиток індустріальної та логістичної нерухомості в Україні

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може надати фінансування у розмірі $50 млн компанії Dragon Capital Investments Ltd для розвитку та управління індустріальною та логістичною нерухомістю, повідомляється на сайті ЄБРР у вівторок.

Згідно з повідомленням, рішення про виділення фінансування рада директорів ЄБРР має намір ухвалити 12 січня 2022 року.

Як зазначено в повідомленні, кошти буде спрямовано в акціонерний капітал для створення спільного підприємства із Dragon Capital Investments Ltd. Підприємство інвестуватиме у придбання та розвиток комерційної нерухомості в Україні, зокрема у виробничі та логістичні активи в Київській області та інших регіонах.

Крім того, активи підприємства відповідатимуть нормам міжнародного "зеленого" сертифіката BREEAM. Компанія також приєднається до ініціативи GRESB, яка встановлює стандарти екологічних, соціальних та управлінських показників комерційної нерухомості та інфраструктури.

За даними ЄБРР, загальна сума проекту становить $143 млн.

Dragon Capital – одна з найбільших інвестгруп в Україні у сфері інвестицій та фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних та приватних клієнтів. Компанію засновано 2000 року в Києві. Одним із ключових напрямків діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює компанія Dragon Capital Property Management. Станом на вересень-2021 під її керуванням перебуває 31 об'єкт комерційної нерухомості, включно з 14 об'єктами офісної, 6 об'єктами торговельної нерухомості та 11 логістичними комплексами, загальною площею 778 тис. кв. м.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА