07:59 08.12.2021

Білорусь на тлі санкцій інвестує $3 млрд у 47 імпортозамінних проектів

1 хв читати
Білорусь на тлі санкцій інвестує $3 млрд у 47 імпортозамінних проектів

Білорусь на тлі санкцій планує реалізувати 47 імпортозамінних проектів, повідомив міністр економіки Олександр Черв’яков журналістам.

"На сьогодні вже запропоновано близько 170 імпортозамінних проектів на загальну суму близько 13 млрд білоруських рублів (близько $5,1 млрд - ІФ) інвестицій. З цього пулу проектів ми вибрали найбільш значних 47 (проектів - ІФ) з обсягом інвестицій близько 8 млрд біл. руб. (близько $3,1 млрд - ІФ). Ці 47 проектів дозволять нам створити продукції більш ніж на $9 млрд імпортозаміщення", - сказав Черв’яков перед засіданням президії Радміну, на якому будуть розглянуті питання імпортозаміщення.

За його словами, на засіданні президії розглядатимуться пропозиції, заходи, які дозволять активніше розвивати імпортозаміщення та стимулювати до цього процесу підприємства. Міністр назвав кілька запропонованих напрямів. Це збільшення локалізації, розвиток технологічних ланцюжків, переробка місцевих сировинних ресурсів, залучення малого та середнього бізнесу.

"Цього року наша країна та економіка загалом зіткнулася з безпрецедентними викликами – (це і пандемія, і санкції – ІФ), оголошеними щодо нашої країни. У цих умовах, коли нам забороняють вільно торгувати на ринках, примусово розривають зв'язки, ми повинні шукати ті заходи, які дозволяють знівелювати витрати. У цих умовах імпортозаміщення як інструмент протидії санкціям набуває особливого значення", - наголосив Черв’яков.

Офіційний курс на 7 грудня – 2,5435 біл. руб./$1.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА