Інтерфакс-Україна
15:58 09.12.2021

Інфляція в Україні за підсумками листопада знизилася до 10,3% - Держстат

1 хв читати
Інфляція в Україні за підсумками листопада знизилася до 10,3% - Держстат

Зростання споживчих цін в Україні в річному вимірі за підсумками листопада 2021 року уповільнилося до 10,3% із 10,9% за підсумками жовтня та з 11% – за підсумками вересня, повідомила Державна служба статистики (Держстат) у четвер.

За її даними, у листопаді цього року було зафіксовано інфляцію 0,8%, тоді як у листопаді минулого вона становила 1,3%.

Водночас базова інфляція за минулий місяць на рівні 0,8% виявилася вищою за цей показник у листопаді минулого року, що становив 0,7%, уточнив Держстат.

Як повідомлялося, у жовтні споживчі ціни зросли на 0,9%, у вересні – на 1,2%, у серпні знизилися на 0,2%, у липні та червні зросли на 0,1% та на 0,2% відповідно.

Загалом за 11 місяців цього року інфляція в Україні становила 9,4%, базова – 7,4%.

Національний банк України (НБУ) прогнозує інфляцію за підсумками 2021 року на рівні близько 10% й очікує її повернення до 5% на кінець 2022 року.

ОСТАННЄ

Глобальна громадська підтримка ядерної енергетики залишається високою – Енергоатом

Запаси газу в підземних сховищах формуються відповідно до графіка

Франція створює ще один фонд у EUR 200 млн для України на підтримку відбудови та євроінтеграції – Мінекономіки

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,20 грн/1EUR

Український фінансовий сектор відповідає вимогам ЄС на 75-77% — Пишний

Обсяг підтримки ОПК на цей рік – найбільший за всі роки повномасштабної війни

Країни півночі Європи домовилися тісніше співпрацювати щодо танкерів, які перевозять нафту з РФ

"Укргазвидобування" починає 3D-сейсміку на заході України з планами почати буріння нових свердловин у 2026-2027 рр. – Корецький

НБУ очікує в 2025 р. зростання кредитного портфеля банків на 20–25%

Укрексімбанк припиняє миттєві перекази через Western Union і MoneyGram

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА