13:39 10.12.2021

Міненерго призначило весь склад наглядової ради "Укренерго"

3 хв читати
Міненерго призначило весь склад наглядової ради "Укренерго"

Міністерство енергетики призначило нову наглядову раду НЕК "Укренерго", повідомили у міністерстві в п'ятницю.

Членами наглядової ради стали: Деян Остоїч, Педер Андреасен, Даніель Доббені, Роман Піонковський – незалежні члени, Юрій Токарський, Михайло Ільницький, Юрій Бойко – представники держави.

Згідно з повідомленням міністерства на сайті, номінаційний комітет обрав членів наглядової ради за результатами прозорого конкурсу, що затверджено наказом Міненерго.

Зазначено, що в новому складі наглядової ради працюватимуть професіонали з багаторічним досвідом в енергосекторі країн світу.

"Обрання нової професійної наглядової ради – це запорука прозорої та стабільної роботи компанії, а отже – успішної інтеграції українського ринку електроенергії з європейським, оскільки "Укренерго" відіграє ключову роль у синхронізації нашої енергосистеми ENTSO-E", – наголосив міністр енергетики Герман Галущенко, слова якого наведено в повідомленні.

Згідно з ним, Деян Остоїч має понад 35 років досвіду роботи в енергетичному секторі та у сфері розвитку інфраструктури в Європі, Центральній Азії, Східній та Південно-Східній Азії, Близькому Сході, Латинській Америці та США. Був представником програми Світового банку в Україні (2004-2009 рр.) та в Австрії (2016-2019 рр.). Курирував енергетичну програму СБ в Україні та Східній Європі.

Педер Андреасен 13 років працював на посаді генерального директора Energine – національного оператора системи передачі електроенергії та природного газу Данії (2005-2018 рр.); екс-президент ENTSO-E. З 2018 року був членом наглядової ради НЕК "Укренерго".

Даніель Доббені у 2014-2017 роках обіймав посаду голови ради директорів Комісії з енергетики Бельгійської Федерації. З 2013 року працював головою ради директорів EIT InnoEnergy для Benelux, з 2015-го – член ради директорів та голова ревізійної комісії Eurowatt S.A. (Люксембург).

Роман Піонковський – колишній президент інвестиційного підрозділу європейського оператора передачі електроенергії PSE Inwestycje. У 2016-2017 роках працював заступником голови правління польської ENERGA Wytwarzanie SA, 2007-2012 рр. – член правління, заступник голови правління – директор зі стратегічного менеджменту, директор Центру розвитку енергетичних активів, голова правління ENERGA SA.

Юрій Токарський був членом наглядової ради "Укренерго" з 2019 року (у компанії уточнили: з 2020 до 2021 рр. – ЕР). До його компетенції входило представництво інтересів акціонера у наглядовій раді за напрямами фінансової діяльності підприємства та інтеграції в європейську мережу операторів ENTSO-E.

Михайло Ільницький має значний досвід роботи на українських енергетичних підприємствах. Зокрема, з 2018 року обіймав посаду голови правління АТ "Чернігівобленерго", у 2013-2018 рр. - комерційного директора ПАТ "Сумиобленерго", з 2003 до 2013 рр. працював у ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Юрій Бойко свою кар'єру в енергетиці розпочав у 1995 році з посади інженера електрика, згодом працював на керівних посадах підприємств галузі, а наприкінці 2020-го виконував обов’язки міністра енергетики України. Протягом 2020-2021 років у Міненерго на посаді заступника міністра координував діяльність Директорату електроенергетичного комплексу та розвитку ринку електричної енергії.

Як повідомлялося, напередодні наказами від 7 грудня Міненерго, одноосібно здійснюючи повноваження та функції загальних зборів акціонерів компанії у зв'язку з відсутністю наглядової ради та виконання її повноважень загальними зборами, звільнило членів правління НЕК Андрія Немировського та Максима Юркова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ситуація із зовнішнім фінансуванням точно покращилася, завдання зробити його ритмічним – представник України у МВФ

Війна Росії проти України зруйнувала понад 200 підприємств, 12 аеропортів та більш як 1 тис. навчальних закладів - Шмигаль

"Енергоатом" спростував інформацію голови МАГАТЕ про наявність на окупованій ЗАЕС матеріалів для ядерної зброї

Сільське господарство, IT, металургія та ВПК стануть пріоритетами для відновлення економіки України - перший віцепрем'єр

Будівництво відновили майже половина ЖК в Україні, найбільше у Черкаській області - ЛУН

Україна знижуватиме споживання газу до рівня його видобутку – міністр енергетики

У травні Міноборони перерахувало військовослужбовцям ЗСУ 51,5 млрд грн - Резніков

Відкриття UNIT.City для резидентів заплановане на 30 травня – засновник UFuture Хмельницький

Глобальна продовольча криза змусить світ переоцінити значення війни в Україні

Заступник голови ОП сподівається на початок реального виходу західного бізнесу з Росії за пару місяців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА