Інтерфакс-Україна
19:05 10.12.2021

НБУ та МВФ почнуть обговорювати укладення нової спільної програми після поточної stand-by - голова НБУ

1 хв читати
НБУ та МВФ почнуть обговорювати укладення нової спільної програми після поточної stand-by - голова НБУ

Національний банк України (НБУ) та Міжнародний валютний фонд (МВФ) почнуть обговорювати укладення нової спільної програми після завершення поточної програми stand-by у 2022 році, повідомив глава НБУ Кирило Шевченко.

"Ми не обговорюємо продовження поточної програми з МВФ. Ми переключимся на обговорення майбутньої програми", - сказав він в ефірі Bloomberg TV у п'ятницю.

Як повідомлялося, МВФ у червні 2020 року затвердив для Києва програму stand-by загальним обсягом близько $5 млрд, відразу виділивши перший транш фінансування обсягом $2,1 млрд. Було намічено чотири перегляди виконання умов програми для виділення ще чотирьох траншів.

Проте обумовлений графік було порушено, а фінансування на тривалий час призупинено через невиконання Україною низки зобов'язань. ОднакПроте у 2021 році МВФ надав Україні другий транш розміром SDR500 млн в еквіваленті $699 млн і вирішив продовжити дію програми до червня 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" планує у 2026р розвиток кешбеку у програмі лояльності

УЗ отримає від Швейцарії матеріали для відновлення та модернізації колій і електромереж на суму близько EUR29 млн

Товарообіг мережі "АТБ" в 2025р. виріс на 18%

ЄБА закликає зберегти діючий механізм фінансування системних обмежень в енергетиці

Для посилення енергонезалежності ОСББ розглядають можливість створення автономних систем водо- та теплопостачання

Україна у 2025р. імпортувала овочів "борщового набору" на $164,36 млн

Голова енергокомітету Ради розраховує на остаточне формування НР "Енергоатому" до кінця тижня

Україна у 2025р. наростила імпорт томатів на третину, огірків – на 46,3%

Імпорт картоплі в Україну у 2025р. зріс на 431%, витрати перевищили $74 млн

Енергоперемир’я з РФ малоймовірне, покращення ситуації в енергетиці можна чекати з середини лютого з активізацією СЕС – Герус

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА