Інтерфакс-Україна
09:15 17.12.2021

Лідери ЄС обговорили високі ціни на енергоресурси, не змогли дійти загальних висновків - Мішель

1 хв читати
Лідери ЄС обговорили високі ціни на енергоресурси, не змогли дійти загальних висновків - Мішель

Лідери країн Європейського Союзу ґрунтовно обговорили проблему високих цін на енергоресурси, проте через розбіжності не змогли сформулювати остаточної заяви на цю тему, заявив голова Європейської ради Шарль Мішель.

"Ми провели досить тривалі обговорення щодо енергетики. Це дуже серйозна тема, це впливає на домогосподарства, на купівельну спроможність, а також на конкурентоспроможність європейського бізнесу", - сказав Мішель під час прес-конференції в ніч на п'ятницю за підсумками саміту лідерів ЄС.

"Під час обговорень було висловлено думки, які розходяться, тому ми не змогли досягти угоди щодо заключних пунктів щодо цієї теми", - додав він.

За словами Мішеля, у Європейській раді ще повернуться до теми енергетики.

Як повідомлялося, у Єврораді мали обговорити нещодавні зміни у цінах на енергоресурси у світлі попередніх доповідей, підготовлених Агентством зі співробітництва органів, що регулюють енергетику (ACER) та Європейською службою з цінних паперів та ризиків (ESMA).

Учасники саміту, зокрема, мали намір торкнутися теми того, чи немає спекуляції на європейських ринках енергоресурсів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР погіршив прогноз зростання ВВП України у 2025р до 3,3% з 3,5%

Гринчук: маємо попередні домовленості з донорами про фінансування відновлення водності річки Саксагань задля забезпечення водою людей

Мінсільгосп США очікує зростання експорту пшениці з України у 2025/26МР

"ДТЕК Енерго" планує щорічно викуповувати євробонди на суму до $100 млн та просить змін до умов їх випуску

Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні у I кварталі зросли на 6,7% – Держстат

Збитки від шахрайських операцій з картками у 2024р зросли на 37% за скорочення їх кількості на 1% – НБУ

Експорт зерна із початку 2024/25 МР досяг 36,4 млн тонн - Мінагрополітики

Arricano продовжує реставраційні роботи на пам’ятках культурної спадщини на Лук’янівці

Інтерпайп зібрав представників 26 компаній-клієнтів на оз.Гарда в Італії для зміцнення стосунків

Українським морським коридором експортовано близько 76 млн тонн зерна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА