Інтерфакс-Україна
10:19 21.12.2021

Сума задекларованих у межах податкової амністії активів перевищила 1 млрд грн - Гетманцев

1 хв читати
Сума задекларованих у межах податкової амністії активів перевищила 1 млрд грн - Гетманцев

Сума задекларованих у межах податкової амністії активів нині становить 1,068 млрд грн, за останні два тижні вона зросла на 327%, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Податкова амністія набирає обертів. Маємо перший мільярд (гривень – ІФ) задекларованих у межах податкової амністії громадян України", – написав він у Telegram-каналі у вівторок.

Збір до державного бюджету із зазначених коштів перевищив 51 млн грн, додав Гетманцев.

Як повідомлялося, в Україні 1 вересня 2021 року розпочалася кампанія з добровільного одноразового декларування активів фізосіб, яка триватиме рік, до 1 вересня 2022 року.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко сподівається на завершення наступного тижня переговорів з ЄС щодо умов торгівлі на найближчі роки

МХП вважає найбільш пріоритетними ринками для експорту агропродукції ЄС, Велику Британію, Японію, США і Канаду

США витратили 15-20% свого світового запасу протиракет до комплексу THAAD всього за 11 днів ірано-ізраїльскої війни - ЗМІ

Імпорт в Україну легкових авто за 5 міс. збільшився на 5%

Промвиробництво в Україні у квітні-2025 скоротилося на 6,4% - Держстат

Україна за 5 міс. зберегла імпорт вантажних авто на торішньому рівні

Законопроєкт про страхування військових ризиків спрямований на створення в Україні внутрішнього механізму перестрахування - НАСУ

Агропідприємство в Харківській області постраждало від обстрілу, збитки становлять близько 300 млн грн

Курс євро до гривні у понеділок вчергове сягне історичного максимуму – 48,78 грн/1EUR

Зеленський розширив Раду з питань підприємництва до 11 галузевих комітетів – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА