09:22 22.12.2021

США звинуватили РФ у порушенні правил СОТ

1 хв читати
США звинуватили РФ у порушенні правил СОТ

У 2021 році РФ і далі відступала від зобов'язань, узятих нею під час вступу до Світової організації торгівлі (СОТ) у 2012 році, заявив Офіс торгового представника США.

"За минулий рік Росія продовжила розвиток економіки траєкторією, що відходить від керівних принципів СОТ: відсутність дискримінації, вільна торгівля, передбачуваність, прозорість та чесна конкуренція", - йдеться в щорічній доповіді офісу Конгресу про дотримання Росією вимог СОТ.

У документі РФ обвинувачено в обмеженні імпорту сільськогосподарської продукції та політиці імпортозаміщення, а також "примусовій локалізації виробництва" у промисловості.

Сполучені Штати висловили занепокоєння діями РФ і "використовуватимуть усі належні засоби для вирішення цього питання та збереження російських ринків відкритими для експорту із США", - йдеться в доповіді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата українців у лютому-2025 зросла на 2% - Work.ua

"Укрнафта" завершила сертифікацію інтегрованої системи управління за міжнародними стандартами

У Чернівецькій області почали посадку картоплі, під яку в 2025р. відведуть 35,9 тис. га

Девелопери адаптують комерційні площі у складі своїх ЖК до викликів воєнного часу

В Україні створять Виплатну агенцію для допомоги аграріям

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА