Інтерфакс-Україна
11:31 25.12.2021

Кабмін дозволив бюджетникам зробити стовідсоткову передоплату за природний газ за грудень

1 хв читати
Кабмін дозволив бюджетникам зробити стовідсоткову передоплату за природний газ за грудень

Кабінет Міністрів дозволив бюджетним установам здійснювати в грудні стовідсоткову передоплату за природний газ за договорами з ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз трейдинг".

Відповідну постанову №1358 від 23 грудня оприлюднено на урядовому порталі у п'ятницю ввечері.

Документ вносить доповнення до постанови про карантинні заходи №641 від 20 липня 2020 року, що забороняє передоплату товарів, робіт і послуг, які купуються за бюджетні кошти, на період карантину.

Отже, бюджетні установи, заклади охорони здоров'я державної та комунальної форми власності, казенні та/або державні установи, комунальні некомерційні підприємства та/або комунальні установи отримали право здійснити стовідсоткову передоплату вартості природного газу за грудень поточного року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Інтергал-Буд" у 2025 р. ввів в експлуатацію близько 195 тис. кв. м будівель

Українські цукрові заводи в 2025/26 МР виробили на 25,9% більше цукру, ніж торік

Посадові оклади розраховуються виходячи з розміру тарифної ставки працівника 1-го тарифного розряду в 3470 грн з 1 січня - Кабмін

Джерела реалізації економічного плану для України домовились детально опрацювати протягом найближчих тижнів – Свириденко

Росія втратила трильйони доларів через заниження вартості її нафти та нафтопродуктів – СЗР про ефект санкцій проти РФ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Біржовий продаж лісу "Лісів України" з II-кв.-2026 враховуватиме рейтингування доброчесності покупців – Соболев

Відмова від перевалки українського зерна загрожує банкрутством польських транспортних компаній – ЗМІ

Оприлюднено алгоритм отримання держсертифікатів на право легально працювати з тваринами

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА