Інтерфакс-Україна
11:45 25.12.2021

Кабмін змінив склад правління "Укрзалізниці" та продовжив контракт із його головою

1 хв читати
Кабмін змінив склад правління "Укрзалізниці" та продовжив контракт із його головою

Кабінет Міністрів України постановою №1368 від 23 грудня 2021 року змінив склад правління АТ "Укрзалізниця".

Згідно з постановою, Кабмін припинив повноваження члена правління "Укрзалізниці" Романа Черницького у зв'язку з закінченням терміну повноважень.

Також уряд тимчасово, на період до формування нового правління АТ "УЗ" (за поданням нового складу наглядової ради), але не більше ніж до 31 березня 2021 року, постановив обрати та призначити з 1 січня 2022 року членами правління "УЗ" Павла Цубера та Євгена Шрамка.

Також Кабмін уповноважив державного секретаря Міністерства інфраструктури Андрія Почтарьова на підписання контракту з Олександром Камишіним, а Камишіна як главу компанії - з членами правління.

Як повідомлялося, раніше Кабмін продовжив контракт із Камишіним на період до формування нового правління АТ "УЗ" (за поданням нового складу наглядової ради), але не більше ніж до 31 грудня 2021 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Український агробізнес попри війну має переваги, які забезпечують його стабільність – дослідження Agrohub

Україна повинна переглянути механізм проведення аукціонів з ВДЕ – Пакет розширення

Продажі новорічних товарів у "Епіцентрі" виросли на 40%

Україні не вдасться відновити 30-40% газовидобутку протягом ОЗП – директор ЦДЕ

Наглядова рада Ощадбанку обрала головою правління Каціона – заступника з питань корпоративного бізнесу

Велика Британія та Україна розширять співпрацю у сфері фінмеханізмів через британські програми розвитку бізнесу

Україна повинна поступово скасовувати цінові обмеження на енергоринку та ПСО на суб'єктів газової сфери – Пакет розширення

14% агробізнесу в 2025 р. стикалися з корупцією

Мінрозвитку відібрало 9 проєктів у рамках відновлення України, перемогли заявки "Руху без бар'єрів" і фабрики-кухні

Держлісагентство розбудовує лісонасіннєві центри з перспективою мати в 2,5 рази більше сіянців та експортувати 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА