Інтерфакс-Україна
19:43 30.12.2021

500 млн грн перераховано на зарплати шахтарям

1 хв читати
500 млн грн перераховано на зарплати шахтарям

Державне підприємство "Укрвугілля" у четвер перерахувало державним вугледобувним підприємствам 500 млн грн для виплати зарплат шахтарям.

"Відповідні кошти "Укрвугілля" надало НАЕК "Енергоатом" як безвідсоткову фінансову допомогу з метою безперебійного постачання вугільної продукції теплової генерації", - повідомляє прес-служба Міністерства енергетики України в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

Ринок пального в Україні повністю забезпечено ресурсом – Міненерго

В Україні запускають комплексний проєкт із модернізації зрошувальних систем

Аграрії на прифронтових територіях зможуть отримати компенсацію до 4,7 тис. грн за гектар пошкоджених посівів - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА