Інтерфакс-Україна
13:29 01.01.2022

Заявка на транзит газу через Україну до Словаччини 1 січня впала на 41%

1 хв читати
Заявка на транзит газу через Україну до Словаччини 1 січня впала на 41%

Заявка на прокачування газу через Україну в напрямку Словаччини в перший день 2022 року впала на 40,9%, свідчать дані словацького газотранспортного оператора Eustream.

Так, якщо 31 грудня 2021 року відповідна заявка була 83,78 млн куб. м, то на 1 січня 2022 року вона становить 49,55 млн куб. м.

Як повідомлялося, транзит природного газу через ГТС України в 2020 році становив 55,8 млрд куб.м, що на 37,7% менше, ніж за 2019 рік (89,6 млрд куб. м). Середньодобовий обсяг транзиту за рік становив 153 млн куб. м при заброньованих 178 млн куб. м.

Транзит природного газу ГТС України в січні-листопаді 2021 року становив 38,3 млрд куб.м, що на 23,6% менше, ніж за аналогічний період 2020 року (50,1 млрд куб. м).

На українському газотранспортному коридорі в 2021-2024 рр. діє нова обов'язкова "бронь" для "Газпрому" – 40 млрд куб. м (110 млн куб. м на добу) після 65 млрд куб. м (178 млн куб. м/добу) в 2020 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Автомагістраль-Південь" починає реалізацію інфраструктурного проєкту в Румунії з бюджетом EUR460 млн

АМКУ дозволив "Кернелу" придбати акції агрохолдингу "ІМК" упродовж року

Київрада пропонує законодавчо унормувати площу землі для передачі у власність без конкурсу

ЄБРР покриє ризики ПроКредит Банку за новими енергокредитами на EUR60 млн

Діючий тариф на е/е для населення забезпечує "Енергоатому" 49 млрд грн на рік додаткових залишків прибутку й амортизації

Опонент Полтавського ГЗК у спорі у ВС на 4,7 млрд грн подав заявку на банкрутство підприємства – Ferrexpo

"Інтерпайп" призначив новим гендиректором ексголову представництва Tenaris в США

Перемовини про придбання "Кернелом" агрохолдингу ІМК призупинено

Ціни на свинину можуть знизитися через низький купівельний попит

Валютний контроль НБУ ускладнює міжнародні угоди та стримує M&A – Chief Investment Officer компанії umgi

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА