Інтерфакс-Україна
09:45 06.01.2022

Перші 60 вагонів вугілля з РФ поставили для Луганської ТЕС

1 хв читати
Перші 60 вагонів вугілля з РФ поставили для Луганської ТЕС

Представник української делегації у ТКГ із Донбасу Вікторія Страхова повідомила, що в Україну поставили перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС.

"Перші 60 вагонів вугілля для Луганської ТЕС зайшли в Україну. Тепер можна бути впевненою, що місто Щастя та прилеглі населені пункти будуть щасливими хоча б у плані тепла", - написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Страхова повідомляла, що через особливості логістичного розміщення Луганської ТЕС постачання енергетичного вугілля туди можливе тільки з РФ, зокрема це стосується антрациту з Ростовської області. Оскільки імпорт антрациту з РФ квотується, Страхова порушила питання пріоритетності квот для ЛуТЕС.

Стабільна робота ЛуТЕС не тільки забезпечує теплом та електроенергією жителів Луганської області, а й заживлює Попаснянський водоканал, який забезпечує водою жителів з обох боків лінії розмежування.

Як повідомлялося, голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус повідомив, що Росія з 1 листопада 2021 року зупиняє постачання енергетичного вугілля в Україну. "Йдеться про вугілля марки А (антрацит) і П (пісний). За його словами, вугілля цих марок завозили ДТЕК, "Донбасенерго", а також "Технова", що об'єднує Дарницьку, Сумську та Чернігівську ТЕЦ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перелік поновленої держпрограми компенсації вартості с/г техніки за рік розширився до 152 підприємств

Внески партнерів у Фонд підтримки енергетики України сягнули EUR1,2 млрд

Реновація київських готелів має містити локальну складову - думка

"Нафтогаз" продовжить постачати газ населенню за незмінною ціною 7,96 грн/куб. м до 30 квітня 2026 р.

Трамп не має наміру звільняти главу ФРС Павелла

Американські мита на китайський імпорт буде знижено, але не скасовано - Трамп

ЄБА закликала скасувати запроваджені УЗ зміни вартості перевезень в напрямку морських портів

НААН закликає уряд і ФДМ конструктивно обговорити питання передачі сільгоспземель академії державі

Індекс українських акцій у Варшаві підскочив на 11,4% напередодні зустрічі у Лондоні щодо умов можливої угоди з РФ

Закупівлі ЗСУ з держбюджету в березні зросли до 89,4 млрд грн, виплати військовим - до 92 млрд грн - Мінфін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА