Інтерфакс-Україна
17:18 20.01.2022

У середньому витрати іноземних туристів в Україні у 2021 році становлять $929 - ДАРТ

2 хв читати
У середньому витрати іноземних туристів в Україні у 2021 році становлять $929 - ДАРТ

У середньому витрати іноземних туристів в Україні у 2021 році зафіксовані на рівні $929, середній час відвідування - 7-9 днів, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у Державному агентстві розвитку туризму України (ДАРТ).

Згідно з дослідженням ДАРТ, серед мандрівників найбільші середні витрати мали громадяни Об'єднаних Арабських Еміратів, які витрачали $2220 за період перебування. Громадяни Саудівської Аравії та Оману витрачали $1500, Канади - $1250, США - $1125.

"Минулого року, незважаючи на пандемію, до України приїхало набагато більше туристів, ніж у доковідні часи. За такими показниками як туристичний збір за перші 9 місяців 2021 року ми бачили зростання на 20% порівняно з 2019 роком. Це стало можливим у результаті того, що для нас відкрилися нові туристичні ринки - ОАЕ та Саудівської Аравії. Прогноз на 2022 рік ще позитивніший. Очікуємо повторні та перші візити туристів із країн, які проявили цікавість у 2021 році. До них доєднаються нові країни", - сказала голова ДАРТ Мар'яна Олеськів.

За її словами, загалом за 2021 рік Україну відвідало понад 4 млн іноземців, що майже на 26% перевищило аналогічний показник 2020 року.

Основною ціллю візитів іноземців минулого року були відпустка, дозвілля та відпочинок (29,5%). У ділову поїздку приїхали 25,9% респондентів, відвідували рідних та друзів 22,4% опитаних. На лікування та оздоровлення приїхали 11,7% іноземців, на шопінг - лише 4%. Ще 1,2% мандрівників відвідали Україну в пошуках власного коріння.

При цьому 36,5% іноземців подорожували Україною сім'ями, 35,4% - наодинці, 21,8% мандрівників - разом із друзями. З колегами або у складі туристичних груп подорожували 5,1% та 1,2% інтуристів відповідно.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА