Інтерфакс-Україна
19:41 20.01.2022

Україна вклала у модернізацію енергосистеми в рамках синхронізації з європейською понад EUR600 млн

1 хв читати
Україна вклала у модернізацію енергосистеми в рамках синхронізації з європейською понад EUR600 млн

Україна в рамках підготовки до синхронізації з ENTSO-E інвестувала у модернізацію енергосистеми понад EUR600 млн, повідомив міністр енергетики Герман Галущенко.

"Україна сама інвестувала понад EUR600 млн у модернізацію енергосистеми для цієї синхронізації (з європейською енергосистемою - ЕР). Наразі ми на фінальному етапі. Цього року ми плануємо ізольований режим - двічі, взимку та влітку, і після цього ми зможемо показати, що енергосистема готова до об'єднання", - сказав Галущенко на брифінгу у Брюсселі за результатами зустрічі з єврокомісаром з питань енергетики Кадрі Сімсон під час офіційного візиту.

Він зазначив, що для синхронізації залишилося вирішити декілька технічних питань.

"Насправді, ми вже все зробили. Є декілька технічних речей, які необхідно доробити", - пояснив міністр.

При цьому він наголосив, що Україна має абсолютну підтримку Європи у своєму прагненні об'єднатися із європейською енергосистемою.

"Є абсолютна підтримка України, офіційна підтримка наших планів синхронізації", - зазначив Галущенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У порту "Південний" в тестовому режимі запрацювало Єдине морське вікно

Світовий банк мобілізував понад $77 млрд для допомоги Україні від початку повномасштабного вторгнення - Шмигаль

"Укрнафта" з початку року оновила 163 одиниці спецтехніки

Укладання угод на імпорт газу кінцевим споживачам неминуче активізується через його дефіцит – комерційний директор "Д.ТРЕЙДІНГ"

Малювати сценарії апокаліпсису для енергосистеми на літо безвідповідально – комерційний директор Д.ТРЕЙДІНГ

"Д.ТРЕЙДІНГ" у своєму портфелі має 600 МВт розподіленої генерації – комерційний директор

Видобуток критичних матеріалів, нафти, газу та інфраструктура визначені пріоритетними напрямками для Американсько-українського інвестфонду

DIM вікрив продажі в комплексі The One

Бюджетна декларація допускає зростання мінімальної зарплати до 10 тис. грн в 2028р.

Бюджетна декларація на 2026-2028рр передбачає за базовим сценарієм поступове скорочення видатків держбюджету на безпеку і оборону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА