Інтерфакс-Україна
12:29 25.01.2022

Білорусь у вівторок надасть аварійну допомогу ОЕС України

1 хв читати
Білорусь у вівторок надасть аварійну допомогу ОЕС України

Білорусь у вівторок надасть аварійну допомогу Об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України.

"Надання електричної потужності здійснюється на запит української сторони 25 січня з 11:00 до 18:00 у межах двостороннього договору про надання аварійної допомоги. Максимальна потужність становитиме 150 МВт", - повідомляється на сайті Міністерства енергетики Білорусі.

Раніше, 25 січня о 4:22, енергоблок №1 Хмельницької АЕС було відключено від енергомережі за фактом спрацювання диференціального захисту блочного трансформатора з подальшою роботою захисту реакторної установки.

Крім того, на Запорізькій АЕС 25 січня заплановано відключення від енергосистеми блоку №4 для усунення газової нещільності турбогенератора тривалістю робіт до 7:00 27 січня. За даними НЕК "Укренерго", станом на 12:00 вівторка потужність блока знижено до нуля.

Отже, станом на полудень 25 січня в роботі фактично перебувають 12 із 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України: на енергоблоці №4 Рівненської АЕС триває 66-та доба середнього планового ремонту.

Як повідомлялося, аварійні постачання в 2021 році в Україну зі Словаччини становили 4,1 млн кВт-год, із Білорусі – 13,2 млн кВт-год, до Білорусі – 0,4 млн кВт-год, до Польщі – 9,4 млн кВт-год.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

BlaBlaCar зменшив максимальний сервісний збор на 13% у межах саморегуляції після рекомендацій АМКУ

Уряд виділив 8,4 млрд грн на імпорт газу для опалювального сезону – Свириденко

Інвестиції в статутний капітал в рамках стимулюючої валютної лібералізації у вересні досягли $56 млн

В НБУ бачать серед можливих нових маяків з МВФ розвиток ринку капіталів, детінізацію та приватизацію держбанків

Уряд надав "Укрзалізниці" 8 млрд грн для безперебійної роботи в умовах воєнного стану

Послаблення гривні у жовтні на 1,5% сезонне, з початку року вона зміцнилася на 0,65%, ситуація контрольована – НБУ

Всі відділення мережі Power Banking працюють у Чернігові, Києві, багато з них також працюють у регіонах - Пишний

Україна почала відбирати газ із ПСГ

McDonald’s планує відкрити 11 ресторанів в Україні у 2026р.

НБУ очікує зовнішнє фінансування $15 млрд до кінця 2025р та $47 млрд у 2026р - Пишний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА