Інтерфакс-Україна
15:54 26.01.2022

Шуляк про обов'язкове використання касових апаратів ФОП: Бізнес виходить із тіні

1 хв читати
Шуляк про обов'язкове використання касових апаратів ФОП: Бізнес виходить із тіні

Після запровадження з 2022 року обов'язкового використання більшістю ФОП реєстраторів розрахункових операцій (РРО) розпочалося скорочення тіньового сектора економіки, заявила голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк.

"Сотні тисяч підприємців приєдналися до РРО і не мають жодних проблем. За даними податкової, безготівкові обіги зростають. А всі безготівкові обіги – ознака того, що з тіньового сектора вони виводять у "білий" сектор. І це якраз про те, що обов'язково буде сплачено податки", – сказала Шуляк в ефірі телеканалу "Рада".

За її словами, поки що відсутні будь-які обговорення в парламенті про можливе чергове відтермінування обов'язкового використання ФОП касових апаратів.

"Давайте будемо чесними: на тлі боротьби з Російською Федерацією підтримка нашої економіки та сплати податків – це той мінімум, який може зробити громадянин, який працює у великому, середньому, малому бізнесі. Або – як ФОП-фізичний підприємець", - наголосила Шуляк.

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА