Інтерфакс-Україна
12:35 04.02.2022

Україна планує в лютому імпортувати з Угорщини 130 млн куб. м газу - глава Міненерго

1 хв читати
Україна планує в лютому імпортувати з Угорщини 130 млн куб. м газу - глава Міненерго

Україна має намір у лютому імпортувати з Угорщини 130 млн куб. м газу, загалом має гарантовані потужності для імпорту з урахуванням зі Словаччини обсягом 50 млн куб. м газу на добу.

"На лютий заплановано імпорт з Угорщини близько 130 млн куб.м газу. Ці обсяги можуть бути збільшені. Отже, цей маршрут уже працює", – повідомив Галущенко на брифінгу в п'ятницю.

При цьому він назвав дуже важливим, що збільшилися гарантовані потужності для імпорту в Україну, зокрема, зі Словаччини до 42 млн куб. м на добу, а гарантований обсяг імпорту з Угорщини було встановлено розміром 8 млн куб. м на добу.

"Україна має наразі гарантовані потужності для імпорту газу 50 млн куб. м на добу, що достатньо, щоб наповнити сховища до наступного опалювального сезону", - зазначив міністр.

Як повідомлялося, глава ТОВ "Оператор ГТС України" Сергій Макогон 1 лютого повідомив, що Україна вперше у своїй історії розпочала фізичний імпорт газу з Угорщини.

За його словами, раніше ГТС України могла працювати тільки в напрямку Угорщини, але після здійснених технічних заходів було створено можливість транспортування газу в обох напрямках.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

Аграрії в сезоні-2025 виконали прогноз по збору зернових культур на 94%, олійних – на 97,7%

Свириденко доручила Міненерго до кінця грудня надати план нарощення когенерації на 2026 рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА