Інтерфакс-Україна
15:27 04.02.2022

Зростання ВВП України в IV кв.-2021 прискорилося до 5,9% - Держстат

1 хв читати
Зростання ВВП України в IV кв.-2021 прискорилося до 5,9% - Держстат

Реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) України в четвертому кварталі 2021 року зріс на 5,9% порівняно з четвертим кварталом 2020 року після зростання на 2,7% у третьому кварталі, таку попередню оцінку опублікувала Державна служба статистики у п'ятницю.

За її даними, порівняно з попереднім кварталом (з урахуванням сезонного фактора) ВВП збільшився на 1,8%.

Як повідомлялося, в 2020 році українська економіка впала на 4%, зокрема в четвертому кварталі того року – на 0,5%.

У першому кварталі 2021 року Держстат зафіксував спад української економіки на 2,2%, після чого в другому і третьому кварталах вона зросла відповідно на 5,7% і 2,7%, причому обидва рази Держстат поліпшував попередню оцінку на 0,3 процентного пункту.

Нацбанк оцінив зростання ВВП України в цілому за 2021 рік у 3%, тоді як, на думку прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, він перевищив цей показник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житлові товариства можуть перезапустити в Україні через окремий закон - Шуляк

Товарообіг торговельних центрів Budhouse Group у 2025р збільшився на 27%, до 15,4 млрд грн

Попит на доставку у Glovo під час блекаутів зріс на 7,7%, кількість замовлень у Bolt Food – приблизно на 6%

"Укрзалізниця" отримала 2 тис. тонн високотехнологічних рейок Р-65 від японського виробника Nippon Steel

"АТБ", "Таврія В", "ЛотОк" та "Дивоцін" приймають оплату нацкешбеком, "Епіцентр" та "Рукавичка" приєднаються незабаром

Україна отримала енергообладнання з шести країн Європи для відновлення енергосистеми – Шмигаль

Українці активізували закупівлю дров, їх для всіх вистачить – "Ліси України"

Втрати ритейлу через відключення електроенергії можуть сягати до 30% товарообігу – думка

Брак електроенергії загрожує молочній галузі - асоціація

НБУ попередив про фішингову розсилку листів, що імітують офіційне листування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА