Інтерфакс-Україна
15:03 05.02.2022

"Укрзалізниця" із 10 лютого знімає всі обмеження на залізничний транзит в Польщу - глава компанії

2 хв читати
"Укрзалізниця" із 10 лютого знімає всі обмеження на залізничний транзит в Польщу - глава компанії

АТ "Укрзалізниця" із 10 лютого 2022 року знімає всі обмеження на залізничний транзит до Польщі.

Як написав у своєму телеграм-каналі голова правління Олександр Камишін, вибудовування відносин з польською залізницею на взаємовигідних, паритетних засадах допоможе "Укрзалізниці" наростити і транзитний, і експортний потенціал.

Він також нагадав, що наприкінці листопада на території України утворилося суттєве накопичення вагонів у напрямку Польщі.

"Найскладнішим був стик Ізов-Грубешів. За норми в 1500 вагонів, що перебувають на мережі УЗ і прямують на цей стик, бували дні, коли було і 3200. Польська залізниця на цьому стику приймала близько восьми поїздів на добу, а бували дні, коли і менше. А потрібно було б приймати 10", - зазначив Камишін.

Він також повідомив, що командам залізниць обох країн вдалося налагодити роботу стику Ізов-Грубешів.

"Я вірю в можливість суттєвого приросту вантажообігу з Польщею. Тому ми прискореними темпами продовжуємо роботу над електрифікацією ділянки Ковель-Ізов. Це дасть змогу нам суттєво підвищити пропускну здатність цього напрямку з українського боку", - наголосив Камишін.

Він також зауважив, що після завершення робіт українською стороною неелектрифікованою залишиться польська ділянка за 1,5 км від кордону до Грубешова, і висловив упевненість в тому, що Польща в підсумку електрифікує свою ділянку.

Як повідомлялося, раніше "Укрзалізниця" з'ясовувала з польською PKP причини скорочення пропускної спроможності транзиту, звинувачує поляків у значному простої вагонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КМВА підписала меморандум про залучення коштів на ремонт укриттів

Нацбанк повертає повноцінний нагляд за дотриманням валютних лімітів і нормативів капіталу

Уряд розширив на 25 позицій перелік товарів із вимогою локалізації у публічних закупівлях

Ощадбанк надав муніципалітетам майже 3 млрд грн з початку повномасштабної війни

Україна законодавчо розширить Єдину базу даних операцій з нерухомістю до кінця року – програма з МВФ

Фіксований податок на нерухомість показує більшу ефективність для розвитку громад ніж пайовий внесок - думка

НКЦПФР відмовила продовжити термін дії інвестфонду Порошенка на 20 років

Вакантні посади в Раді НБУ планують заповнити до кінця липня – меморандум з МВФ

Зеленський підписав закон щодо адміністративної відповідальності за порушення митних правил

МВФ несуттєво змінив негативний сценарій в оновленій програмі з Україною та допускає його погіршення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА