Інтерфакс-Україна
15:40 22.02.2022

Бізнес в Україні продовжує працювати у звичайному режимі - опитування ЄБА

1 хв читати
Бізнес в Україні продовжує працювати у звичайному режимі - опитування ЄБА

Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) провела експрес-опитування 53 керівників компаній-членів асоціації, під час якого 90% повідомили про продовження роботи у звичайному режимі.

"За результатами експрес опитування, проведеного асоціацією вчора ввечері (напередодні рішення Росії), майже 90% керівників компаній повідомили, що продовжують роботу у звичайному режимі. З них близько 70% компаній вже мають плани "Б" щодо дій у надзвичайних ситуаціях. При цьому 15% повідомляють про готовність до релокації, однак наразі залишаються в Україні та продовжують слідкувати за перебігом подій", – зазначила асоціація у релізі у вівторок.

"Тільки 3% керівників бізнесів повідомили про виїзд за кордон, інші 11% – про від’їзд їхніх родин, втім деякі зробили це на вимогу головних офісів компаній", - зазначили у ЄБА.

"Надзвичайно вражає витримка та стійкість наших компаній, які продовжують працювати та вірять у краще майбутнє для України. Відповідальний бізнес завжди був активним учасником важливих подій в країні, піклується про своїх співробітників та їхні родини, підтримує армію та суспільство. Бізнес вірить в Україну! Тож ми сподіваємося, що держава також заявить про свою підтримку у вигляді недопущення тиску на прозорий бізнес", - наводить слова виконавчого директора асоціації Анни Дерев'янко пресслужба.

Офіси ЕВА у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові також продовжують працювати у звичайному режимі, додала ЄБА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА