Інтерфакс-Україна
19:50 24.02.2022

Велика Британія в координації зі США заморозить активи ВТБ - Борис Джонсон

2 хв читати
Велика Британія в координації зі США заморозить активи ВТБ - Борис Джонсон

Велика Британія в координації зі США заморозить активи ВТБ, заявив у четвер у британському парламенті прем'єр-міністр Борис Джонсон.

"Сьогодні в координації зі США ми повністю заморожуємо активи ВТБ", - сказав Джонсон.

Крім того, Джонсон оголосив про санкції щодо російської авіакомпанії "Аерофлот".

"Ми також запроваджуємо заборону для "Аерофлоту" у Великій Британії", - додав прем'єр.

Джонсон заявив, що планує закрити доступ російським банкам до британської фінансової системи, а також обмежить розмір вкладів громадян РФ у британських банках.

Експорт із Великої Британії до Росії товарів подвійного призначення, зокрема технологічних, буде зупинено, заявив також Джонсон.

"Ми підготуємо новий законопроект, щоб заборонити експорт усіх товарів подвійного призначення до Росії, зокрема низку елітного та важливого технологічного обладнання в таких секторах, як електроніка, телекомунікації та аерокосмічному секторі", - заявив Джонсон під час виступу в палаті громад.

Він зазначив, що законопроект буде готовий наступного тижня.

Джонсон не виключив, що надалі вдасться розглянути можливість відключення Росії від системи SWIFT, проте визнав, що таке можливо лише за згодою всіх партнерів Лондона.

"У тому, що стосується SWIFT, то нічого не виключено. Проте тут життєво важливо, щоб ми діяли разом (із союзниками та партнерами – ІФ)", - сказав він, виступаючи в парламенті.

Раніше британські ЗМІ повідомляли, що Джонсон виступає за такий крок стосовно РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" остаточно завершила угоду про придбання мережі Shell

Сектор плодоовочівництва нарощує продажі, але скорочує сплату податків - Гетманцев

Переробні підприємства підвищили ціни закупівлі соняшнику до двохмісячного максимуму через можливий неврожай - аналітики

ІГ "Універ" відкриває щомісяця біля тисячі нових рахунків

Члени КМП НБУ одностайно підтримали збереження облікової ставки на рівні 15,5% в липні

Кабмін затвердив склад комісії з обрання керівника Держмитслужби

НБУ погіршив прогноз врожаю овочів та плодово-ягідних на 11%, картоплі – на 3%

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА