Інтерфакс-Україна
22:04 25.02.2022

Альфа-Банк (Київ) перерахував 10 млн грн на підтримку української армії

1 хв читати
Альфа-Банк (Київ) перерахував 10 млн грн на підтримку української армії

Генеральний менеджер Альфа-банку (Київ) Рафал Ющак заявив про перерахування 10 млн грн на підтримку української армії.

"10 мільйонів на армію UA. Зроблено. Ми Альфа. Ми тут!" - написав він у Facebook у п'ятницю ввечері.

Альфа-Банк (Київ), за даними Нацбанку України, на 1 січня 2022 року за розміром загальних активів посідав 6-е місце (125,36 млрд грн) серед 71 банку країни.

За даними банку, його найбільшими акціонерами опосередковано є Михайло Фрідман (32,8632%), Герман Хан (20,9659%), Олексій Кузьмічов (16,3239%), Петро Авен (12,4018%), UniCredit S. P.A. (Італія, 9,9%), "Марк Фоундейшн" із дослідження ракових захворювань (3,8736%) і Андрій Косогов (3,6716%).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

Міненерго доручено розробити програму розвитку когенерації на 2026 рік – Свириденко

Додаткові 911 МВт потужності вивільнені у загальну мережу після перегляду списків критичної інфраструктури – Свириденко

Мінсоцполітики: до 4,7 тис. грн підвищився розмір середньомісячного доходу сім’ї для отримання пільги з оплати ЖКП

Засновник UFuture Хмельницький планує у 2026р. створити навчальний центр в ІП "Біла Церква" і погасити щонайменше $10 млн кредитів

"Інтерпайп" поставив труби для реалізації великого геотермального проєкту у Словаччині

Офіційні курси гривні до долара та євро оновили мінімуми, євро вперше став дорожче 50 грн

НАЛУ підтримує ініціативу уряду щодо нового Трудового кодексу як системну реформу ринку праці

Ринок сільгоспземель 2025 року увійшов у фазу прогнозованої динаміки - Мінекономіки

Веревський через Kapenata Limited купує в "Агро-Регіону" 9 агропідприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА