Інтерфакс-Україна
14:07 26.02.2022

Шебелинський НПЗ призупинив роботу через ризики військових дій, персонал евакуйовано

1 хв читати
Шебелинський НПЗ призупинив роботу через ризики військових дій, персонал евакуйовано

Шебелинський нафтопереробний завод (Šhebel, Харківська обл.) призупинив роботу через ризики військових дій, повідомила пресслужба НАК "Нафтогаз України".

За її даними, персонал евакуйовано. Роботу об'єктів планується відновити після стабілізації ситуації.

Шебелинський НПЗ належить АТ "Укргазвидобування" - 100-відсотковій "дочці" НАК "Нафтогаз України". Входить до нафтового дивізіону групи. У його складі також Яблунівське відділення з переробки газу (ВПГ), технологічний цех стабілізації конденсату (ТЦСК) "Базилівщина", а також три установки підготовки газу – Тимофіївське, Юліївське та Солохівське ВПГ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість авіаперельотів у Євросоюзі цього літа залишилася нижчою за рівень 2019 р.

Україна та ЄС ухвалили рішення про скасування частини тарифів та збільшення квот на експорт аграрної продукції

МВФ покращив очікування щодо зростання глобальної економіки на 0,2 в.п, до 3,2% у 2025 році

НБУ оновив методику формування технічних резервів страховиків

Уряд продовжив дію ПСО для суб'єктів ринку газу та підвищив його ціну для виробників е/е до 31 березня 2026р на 14,3-16,7%

Ощад профінансував 100 МВт генерації електроенергії для ММСБ

НБУ змінив правила резервування для стимулювання довгострокового фінансування

Світовий попит на сталь у 2025р. збережеться на рівні 2024р. і зросте у 2026-му на 1,3% - оновлений прогноз Worldsteel

Член наглядової ради Укрексімбанку вибачилася за комунікацію про введення 500 грн комісії по валютних картках

Попит на товари автономного енергозабезпечення виріс вчетверо – Епіцентр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА