16:18 18.03.2022

Зеленський доручив максимально прискорити постачання товарів в Україну з-за кордону

1 хв читати
Зеленський доручив максимально прискорити постачання товарів в Україну з-за кордону

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну, секретареві РНБО та спікеру Верховної Ради розробити рішення, які максимально прискорять постачання в Україну всіх необхідних товарів.

"Доручив Кабінету Міністрів, секретарю РНБО та спікеру Верховної Ради розробити такий формат рішень, який дасть змогу максимально прискорити постачання всіх необхідних товарів із-за кордону. Насамперед це стосується продуктів харчування, пального та інших товарів, які задовольняють базові потреби суспільства", - сказав він у відеозверненні у п'ятницю.

"Війна - не час для того, щоб бюрократи, кар'єристи з різних відомств ускладнювали забезпечення людей", - заявив президент України.

За його словами, "ми хочемо максимально спростити проходження через митницю всіх товарів, необхідних зараз для українців. Якщо для цього потрібно прибирати податки та акцизи під час воєнного стану, ми готові це зробити. Якщо для цього потрібно прибрати митників, які не розуміють завдань воєнного часу діяти швидко – це ми зробимо".

"Наші кордони мають бути відкриті для всього, що потрібне українцям. Чекаю на відповідні рішення до кінця дня. А згодом - і підтримки від народних депутатів. Бо кожен має працювати лише на українців, лише на нашу державу, на оборону. Не на амбіції. Не на бюрократію", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

Голова МЗС Великої Британії обіцяє розблокувати $3 млрд заморожених коштів від продажу ФК "Челсі" для передачі Україні - ЗМІ

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА