13:06 19.03.2022

Rocket заморожує проєкт в Україні

2 хв читати

Український сервіс доставки їжі Rocket (раніше – Raketa) заморожує проєкт в Україні, повідомив у листі співробітникам сервісу співзасновник компанії Олексій Юхімчук.

"Ми вели комунікацію з частиною команди та потенційними партнерами про викуп проєкту. Також шукали варіанти, щоб виплатити заборгованість… У нас був план виходу з кризи… Ми закрили бізнес у всіх країнах Європи, вели переговори з 13 компаніями, щоб продовжити розвиток у Україні. Але 24 лютого всі наші домовленості було поставлено на паузу", - написав Юхімчук.

Він повідомив, що наразі компанія не має можливості відновити операційну діяльність та продовжити роботу, а також не може гарантувати виконання зобов'язань щодо заробітних плат.

"Ми заморожуємо проєкт, доки не знайдемо джерело фінансування та рекомендуємо вам шукати нову роботу", - повідомив Юхімчук.

Він наголосив, що виплата заборгованості є головною метою.

Юхімчук озвучив можливі варіанти отримання виплат. Продовжуються переговори з потенційними інвесторами, де основною умовою стане погашення заборгованості. Також як частину компенсації працівникам пропонується залишити у використанні техніку, видану для роботи (ноутбуки, телефони). Частково компенсацію вирішить повернення коштів із рекламного облікового запису.

Rocket працював у восьми європейських країнах та 44 містах. Першою країною за межами України, де Рокет запустив доставку, став Кіпр. У квітні 2021 року Rocket вийшов на ринок Нідерландів і далі протягом року запустив доставку до Греції, Франції, Португалії, Іспанії та Угорщині.

https://t.me/restorator_reve/869

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА