Інтерфакс-Україна
08:05 22.03.2022

ПівдГЗК виконує план березня, відвантажує залізорудний концентрат до Європи залізницею

2 хв читати
ПівдГЗК виконує план березня, відвантажує залізорудний концентрат до Європи залізницею

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (ПІВДК, Дніпропетровська обл.) перебудувався на роботу в умовах воєнного часу та повністю виконує план березня щодо випуску залізорудного концентрату.

Згідно з інформацією компанії в понеділок, виробничі потужності підприємства забезпечені електроенергією, пально-мастильними та витратними матеріалами.

Стабільно працює рудоуправління ПівдГЗК. 16 березня у кар'єрі було проведено контрольований масовий вибух – перший з початку війни. Об'єм підготовленої до екскавації гірничої маси становить 350 тис. куб.

Також Південний ГЗК продовжує реконструкцію технологічних секцій №9-10 рудозбагачувальної фабрики №2. Наприкінці лютого фахівці завершили перший етап демонтажних робіт у корпусі збагачення. У березні підрядна організація проводить будівництво вакуум-насосної станції.

При цьому нагадується, що наприкінці лютого на ПівдГЗК утворився дефіцит пального, куль для млинів, фільтрувальної тканини - складнощі виникли через порушення логістики з Києва, Харкова та Маріуполя. Проте постачання необхідних виробництва товарно-матеріальних цінностей поступово відновлюється.

Залізорудний концентрат, що виробляється, Південний ГЗК відвантажує залізницею до Європи. Тим часом відправлення товарної продукції до Азії та Північної Африки припинено; проблема пов'язана з блокадою Чорного моря військовим флотом Росії.

Генеральний директор ПГЗК Костянтин Федін зазначив, що підприємство продовжує впевнено функціонувати в умовах воєнного часу: "ми з кожним днем наближаємо перемогу України над ворогом".

Зокрема, незважаючи на сувору економію фінансів, ПГЗК у повному обсязі нараховує працівникам зарплату: персонал підприємства отримав аванс за відпрацьовані з початку березня дні, гроші надійшли на банківський рахунок робітників у встановлений законодавством України термін.

Південний ГЗК є одним із основних виробників залізорудної сировини в Україні – концентрату. Опікується здобиччю та збагаченням бідних залізистих кварцитів з отриманням залізорудного концентрату. Сировинну базу комбінату складають кварцити Скелеватського родовища, розташованого у центральній частині Криворізького залізорудного басейну.

ПівдГЗК контролюється групою "Метінвест" та компанією Lanebrook Ltd. (раніше мажоритарний акціонер компанії Evraz Group, у 2018 р. вийшла зі складу акціонерів групи), яка наприкінці 2007 року придбала 50% акцій ПівдГЗК у групи "Приват" (Дніпро).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

ЄБРР покриє ризики Укрексімбанку на EUR50 млн за новими кредитами для МСП

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

Лише 42% потенційних покупців житла знайомі з умовами програми "єОселя" – опитування OLX

Законопроєкт про систему страхування воєнних ризиків не готовий до розгляду навіть у 1-му читанні - Гетманцев

Мінекономіки компенсує 50 агровиробникам загалом 6,8 млн грн вартості української с/г техніки

Сплата туристичного збору подорожуючими в Україні за 5 міс.-2025 зросла на третину

Ощадбанк отримає третій транш EUR75 млн від ЄБРР для кредитування бізнесу

Банківське фінансування енергопроєктів сягнуло 25 млрд грн за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА