Інтерфакс-Україна
22:02 25.03.2022

Саміт ЄС доручив Комісії підтримати продовольчу безпеку та сільське господарство України

1 хв читати
Саміт ЄС доручив Комісії підтримати продовольчу безпеку та сільське господарство України

Європейська рада ухвалила рішення, яким доручила Європейській комісії підтримувати продовольчу безпеку та сільське господарство України.

Про це йдеться у висновках Європейської ради, які були прийняті за підсумками засідання, яке пройшло 24-25 березня у Брюсселі.

"Європейська рада пропонує Комісії, у координації з міжнародними партнерами, приділяти пріоритетну увагу роботі над глобальною продовольчою безпекою та доступністю, зокрема шляхом підтримки продовольчої безпеки та сільського господарства в Україні та найбільш уразливих та незахищених третіх країнах", - сказано у висновках.

Рада переконана, що це буде "основною метою ініціативи FARM (Місія із забезпечення продовольчої та сільськогосподарської стійкості)".

"Ця багатостороння робота має забезпечити ефективне функціонування ринків і стимулювати місцеве виробництво для зниження ризику відсутності продовольчої безпеки. Повинна бути збережена цілісність ланцюжків постачання продовольства", - поставили завдання лідери ЄС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Кабмін встановив працівникам UkraineInvest оклади в розмірі 11-43,7 тис. грн і до 100% надбавок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА