Інтерфакс-Україна
10:29 03.04.2022

Унаслідок війни в Україні знищено або пошкоджено вже майже 6,8 тис. житлових будинків - Чернишов

1 хв читати
Унаслідок війни в Україні знищено або пошкоджено вже майже 6,8 тис. житлових будинків - Чернишов

Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов заявляє, що внаслідок війни в Україні знищено чи пошкоджено вже майже 6,8 тис. житлових будинків.

"В Україні знищено або пошкоджено приблизно 6800 житлових будинків унаслідок російсько-української війни… На сьогодні для відновлення базової інфраструктури та базових речей, якими ми маємо зайнятися одразу після завершення війни, нам потрібні десятки мільярдів доларів на перший період", - наводить слова Чернишова пресслужба міністерства.

Міністр вважає, що кошти на розвиток та відновлення міст і агломерацій необхідно буде вимірювати у сотнях мільярдів доларів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА