Інтерфакс-Україна
13:07 04.04.2022

ЄБРР зупинив доступ РФ і Білорусі до своїх ресурсів

1 хв читати
ЄБРР зупинив доступ РФ і Білорусі до своїх ресурсів

Рада керівників Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) офіційно затвердила застосування статті 8.3 статуту щодо зупинення доступу Росії та Білорусі до ресурсів банку, повідомив член ради директорів банку від України Артем Шевальов у понеділок.

"За таке рішення проголосувала абсолютна більшість країн-акціонерів банку, яка становить 94,85% (!!!) голосів у капіталі банку", - написав він у фейсбуці.

Шевальов зазначив, що вперше за всю історію ЄБРР керівники використовують такий крок.

"І ЄБРР став першою міжнародною організацією, яка ухвалила таке рішення", – додав Шевальов.

Він подякував за сприяння в ухваленні такого рішення керівнику ЄБРР від України міністру фінансів Сергія Марченку, заступнику керівника від України голові НБУ Кирилу Шевченку та міністру закордонних справ Дмитру Кулебі та їхній команді.

Як повідомлялося, ЄБРР 28 березня повідомив, що перебуває у процесі закриття офісів у Москві та Мінську. Банк тоді знову висловив свою підтримку Україні й нагадав, що вже погодив початковий пакет допомоги обсягом EUR2 млрд Україні та низці інших держав, які зачепила війна.

ЄБРР не інвестує у нові проекти в Росії з 2014 року, проте до середини 2021 року був досить активним у Білорусі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Регіональними програмами компенсацій у межах "єОселі" скористалися 1,2 тис. позичальників

Apartel resorts шукає ділянку під п’ятизірковий готель у центрі Львова

НБУ дозволив купівлю валюти для поштових відправлень до США та врегулював питання різних лімітів

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

Sky Bank акредитував для участі в програмі "єОселя" проєкт "Інтергал-Буду" у Львові

ФРС знизила базову ставку вперше з грудня - на 25 б.п., як і очікувалося

Україна отримала 400 додаткових квот для вантажних перевезень до Азербайджану та Боснії і Герцеговини

Україна має намір домовитися з Австралією про усунення подвійного оподаткування доходів – проєкт конвенції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА