Інтерфакс-Україна
08:00 09.04.2022

Україна розраховує на виплату найближчим часом другого траншу макрофінансової допомоги ЄС у 600 млн євро і на початок нової програми макрофіну - Шмигаль

1 хв читати
Україна розраховує на виплату найближчим часом другого траншу макрофінансової допомоги ЄС у 600 млн євро і на початок нової програми макрофіну - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що Україна розраховує на виплату найближчим часом другого траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу у 600 млн євро і на початок нової програми макрофіну.

"Ми отримали перший транш макрофінансової допомоги у розмірі 600 млн євро. Сьогодні на рахунки уряду вже надійшла грантова допомога від ЄС у розмірі 120 млн євро. Україна вдячна вам за підтримку. Ми розраховуємо також на виплату другого траншу в 600 млн євро найближчим часом і початок нової програми макрофіну", - наводить слова Шмигаля пресслужба уряду за результатами зустрічі з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та високим представником ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозепом Боррелем у п'ятницю.

Прем'єр також подякував Євросоюзу за надання фінансової допомоги для підтримки українських громадян та Збройних сил, зокрема за озвучене рішення виділити додаткові 500 млн євро для української армії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов – голова НКРЕКП

Рада перерозподілила біля 40 млрд грн видатків і позбавила Київ 8 млрд грн доходів на користь "Укрзалізниці"

Ціни на житло в Україні у II кв.-2025 зросли на 14,9% – Держстат

Виробник паперових виробів ТМ "Сніжна Панда" за 7 міс. зберігає невеликий приріст виробництва

Обсяг виробництва сільгосппродукції в січні-липні 2025р скоротився на 18,5% - Держстат

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 7 міс. наростило обсяг виробництва на 38%

Рада з фінстабільності відкрила уряду шлях для приватизації Сенс Банку та Укргазбанку

"Нафтогаз" почав використовувати кошти кредиту ЄБРР в EUR0,5 млрд на закупівлю газу – Корецький

Кількість активних карток у II кв.-25 впала найбільше за 3 роки, mono скоротив відставання від Привату – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА