Інтерфакс-Україна
07:44 10.04.2022

Україна зняла заборону на експорт яловичини та ВРХ і замінила її ліцензуванням

1 хв читати
Україна зняла заборону на експорт яловичини та ВРХ і замінила її ліцензуванням

Україна відмовилася від введеної 5 березня заборони на експорт живої великої рогатої худоби (ВРХ) (код за УКТЗЕД 0102), м'яса ВРХ мороженого (код 0202) та м'яса й їстівних м'ясних субпродуктів, солоних або в розсолі, сушених; їстівного борошна з м'яса або м'ясних субпродуктів: м'яса ВРХ (код 021020).

Відповідно до постанови Кабінету міністрів №422 від 9 квітня, опублікованої на його сайті в ніч на неділю, замість нульових квот запроваджено ліцензування експорту цих товарів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансування Держкіно в проєкті держбюджету-2026 передбачено на рівні 2025р

НБУ пропонує розглянути варіант здати ліцензію націоналізованому ПІН Банку замість передати його "Укрпошті"

Кабмін підтвердив макропрогноз на 2025р, очікує зростання ВВП на 2,4% в 2026р

Підприємства бронюватимуть працівників за середньої зарплати від 21,6 тис. грн – проєкт бюджету-2026

"Нафтогаз" змінив члена правління

Україна з 1 жовтня обмежить імпорт індійського пального

Уряд звернув увагу на проблеми ГМК щодо цін на е/е, тарифів на перевозки та інших витрат задля збереження експортного потенціалу

Петиція до Кабміну про врегулювання діяльності рієлторів в Україні набрала 25 тис. голосів

Філіп Морріс призначила Ларису Наконечну новою HR-директоркою в Україні та Молдові

Міністр фінансів України оцінює дефіцит фінансування на 2026р у EUR16 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА