Інтерфакс-Україна
07:10 11.04.2022

Сумська область отримає на відновлення 250 млн грн із резервного фонду держбюджету

1 хв читати
Сумська область отримає на відновлення 250 млн грн із резервного фонду держбюджету

Сумська область отримає на відновлення 250 млн грн із резервного фонду державного бюджету на 2022 рік, повідомив голова обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.

"Ці гроші спрямовуємо на ремонт інженерних мереж і систем для відновлення тепла, газу, води, електроенергії. Також на розбирання руйнувань, ремонт покрівель, заміну вікон та дверей, ліквідацію вибоїн на дорогах та інші першочергові потреби", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Водночас голова ОВА зазначив, що попередня доба була для області більш-менш спокійною.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Економіка України продемонструвала значну стійкість, але з'явилися ознаки уповільнення - Пакет розширення

Вакантність столичної торгової нерухомості знизилась до 12,9%

"Інтерпайп" за 6 міс. знизив продаж залізничної продукції у Європі та України і наростив в інших країнах включно

НКРЕКП схвалила тариф "Укренерго" на передачу на 2026р. в 786,74 грн/МВт*год, для зеленої металургії – в 428,63 грн/МВт*год

Україна продовжує накопичувати запаси газу в ПСГ після початку активного опалювального сезону

Нова програма МВФ не залежатиме від надання репараційного кредиту - Свириденко

Аграрії отримали 245,9 млн грн страхових відшкодувань за програмою "МетеоЗахист 2025"

Питання платіжного балансу має розглядатися з базовим припущенням достатнього міжнародного фінансування – Пишний

Оцінки ділової активності бізнесу у жовтні трохи погіршилися, але залишилися в позитивній зоні – НБУ

Уряд розраховує на 10-14 млн користувачів "Зимової підтримки" взимку 2025-2026рр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА