Інтерфакс-Україна
09:52 16.04.2022

Тарифи на світло для населення за споживання до 250 кВт-год не зростатимуть – Зеленський

1 хв читати
Тарифи на світло для населення за споживання до 250 кВт-год не зростатимуть – Зеленський

Тарифи на електроенергію для населення України за умови споживання до 250 кВт-год на місяць не зростатимуть і щонайменше протягом найближчих пів року також становитимуть 1,44 грн за кВт-год, повідомив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.

Як повідомляється на сайті глави держави у п'ятницю, на нараді з чиновниками було обговорено енергетичні питання. "Продовжуємо щонайменше на наступні пів року дію тарифу на електрику в розмірі 1 грн 44 коп за кіловат для тих, хто споживає менш як 250 кіловат. Це 80% наших громадян", – сказав Зеленський.

Також, за його словами, на нараді було розглянуто підсумки цьогорічного опалювального сезону. "Сезон проведений успішно, попри все. Попри всі "вангування", тарифи не зросли. Віялових відключень не було. Постачання не зривалося навіть у воєнний час. Розпочали також підготовку вже до наступного опалювального сезону. Обговорили закупівлю газу, обговорили закупівлю вугілля", – наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс українських акцій у Варшаві підскочив на 11,4% напередодні зустрічі у Лондоні щодо умов можливої угоди з РФ

НААН закликає уряд і ФДМ конструктивно обговорити питання передачі сільгоспземель академії державі

Закупівлі ЗСУ з держбюджету в березні зросли до 89,4 млрд грн, виплати військовим - до 92 млрд грн - Мінфін

Нацбанк України погодив продаж Ідея Банку Тігіпку

Зростання економіки в Україні в І кв.-2025 склало 1,1% - ІЕД

"Укрнафта" приєдналася до Глобального договору ООН

Майже 70 енергокомпаній в Україні отримали допомогу з Фонду підтримки енергетики обсягом EUR1,2 млрд – Міненерго

"Укрнафта" готова подати в суд за відхилення на конкурсі її пропозиції з будівництва майже 70 МВт потужності – голова комісії

МВФ погіршив прогноз зростання світового ВВП у 2025р до 2,8%, для України підтвердив 2%

Чисті валютні інтервенції НБУ за минулий тиждень впали на 43,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА