Інтерфакс-Україна
08:21 22.04.2022

Кабмін врегулював розробку проєктів капремонту під час воєнного стану

1 хв читати
Кабмін врегулював розробку проєктів капремонту під час воєнного стану

Кабінет Міністрів України врегулював процедуру розробки проектів капітального ремонту об'єктів, пошкоджених у результаті військових дій, а також скасував на період воєнного стану необхідність обов'язкової експертизи об'єктів, що зводяться за бюджетні кошти, кошторисна вартість яких становить менше 1 млн грн.

Відповідні зміни вносяться до порядку затвердження проєктів будівництва та їх експертизи постановою Кабміну №470 від 19 квітня 2022 року.

Відповідно до оприлюдненої на сайті уряду постанови, допускається затвердження проєктів капремонту незалежно від класу наслідків у складі дефектного акта із зазначеним фізичним обсягом робіт, пояснювальної записки та кошторисної документації на підставі звіту за результатами обстеження.

При цьому зазначений звіт повинен містити висновок про технічний стан об'єкта, відомості про пошкоджені конструкції, інженерні системи та рекомендації щодо відновлення експлуатаційної придатності об'єкта.

Рішення про можливість затвердження проєктної документації у такому обсязі ухвалює головний архітектор проєкту та/або головний інженер за погодженням із замовником.

Крім того, під час воєнного стану проєкти, що реалізуються за бюджетні кошти або за рахунок кредитів, наданих під держгарантії, кошторисна вартість яких становить менше 1 млн. грн., не підлягають обов'язковій експертизі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА