Інтерфакс-Україна
18:36 22.04.2022

Більшість підприємств Київщини знову запустять до кінця травня - голова ОВА

1 хв читати

На Київщині планують до кінця травня відновити роботу більшості підприємств, повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

"Бізнес відновлюється, до роботи повертаються підприємства… Також при підключенні електроенергії запускаються магазини, аптеки. Я гадаю, до кінця травня більшість підприємств буде запущено", - сказав він в ефірі національного телемарафону #UAразом.

Павлюк наголосив, що на сьогодні у Київській області значними темпами відбувається розмінування полів, аби встигнути їх засіяти, оскільки відновлюють свою роботу сільськогосподарські підприємства.

"Дуже багато підприємств пошкоджено, але десь 30% вже запрацювало", - уточнив голова ОВА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські аграрії опанують європейські вимоги і стануть частиною європейської агроспільноти не пізніше 2035р - думка

Валютні інтервенції НБУ впали за тиждень на 40,6% на фоні збільшення купівлі валюти населенням

НБУ відкликав ліцензію СК "Джерело страхування" та виключив страховика з Держреєстру фінустанов

Лідери українського ритейлу в І півріччі збільшили виручку на 17% - дослідження

GORO Mountain Resort відкрив для інвестицій другий готель комплексу ONDE

В НБУ вірять в побудову в Україні локального ринку капіталу

Фонд гарантування вкладів фізосіб повернув зі США близько $44 млн Промінвестбанку

"Кернел" у 2025ФР збільшив чистий прибуток на 42%, у 2026р відновить "ТрансБалкТермінал" та розвиватиме ВДЕ

ОПЕК+ у листопаді збільшить квоту з видобутку на 137 тис. б/д, але з урахуванням компенсацій зростання має бути більш помірним

Кабмін ввів у наглядову раду УЗ колишню єврокомісарку Беньковську та ексочільника ДФС Мокляка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА