Інтерфакс-Україна
11:20 28.04.2022

ОП готує інфраструктурні каталоги для відбудови всіх областей – К.Тимошенко

2 хв читати
ОП готує інфраструктурні каталоги для відбудови всіх областей – К.Тимошенко

До відбудови кожного регіону України в Офісі Президента будуть підходити з новою концепцією. З цією метою хочуть отримати великий каталог областей щодо всієї інфраструктури, яка зараз є, для її відновлення. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко в інтервʼю телеканалу "Рада".

"Зараз Офіс Президента разом з Міністерством регіонального розвитку, разом з усіма військовими адміністраціями, громадами і так далі робить каталог кожної області. Для чого ми це робимо? Тому що ми розуміємо, що нам треба буде відновлювати не просто зруйновану інфраструктуру, нам треба відновити взагалі інше бачення кожного міста, з'єднання між містами і так далі", - роз’яснив Тимошенко.

За його словами, це будуть робити в усіх областях, а до каталогу будуть входити багато різних позицій, з врахуванням необхідності модернізації та збільшення пропускної спроможності міст та селищ.

Також Тимошенко зазначив, що у Президента є бачення того, що кожна країна, яка готова підтримати Україну, повинна відповідати за окремий регіон.

"Саме тому ми робимо такі каталоги. А вже всередині регіону, на прикладі Чернігова, коли є країна, яка готова відповідати за Чернігівську область – там можуть об'єднуватися різні приватні структури. Так, один із футбольних клубів іноземних зголосився відновлювати стадіон у Чернігові. Це також така ініціатива, яка вже буде всередині", - пояснив заступник керівника ОП.

За інформацією Тимошенка, Велика Британія задекларувала проведення відновлювальних робіт у Києві та Київській області. Також є ще декілька країн, які вже зголосилися щодо робіт в інших регіонах.

"Це не стосується тільки будівництва, а стосується і архітекторів, дизайнерів і так далі. Щоб країни-помічники привозили своїх, ми поки що робимо першу роботу – роботу генерального планування кожного регіону з нашими українськими архітекторами", - додав він.

Раніше віце-прем’єр-міністерка - міністерка економіки Юлія Свириденко оголосила десять кроків для відновлення України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Fitch підтвердило рейтинги Ощаду, Укрексіму та Сенс "ССС", Укрексіму підвищило рейтинг стійкості банку до "ccc-"

Нацбанк України покращив оцінку врожаю зернових до 61,5 млн тонн та знизив олійних до 19,3 млн тонн

НБУ планує запустити національний інноваційний хаб для фінсектора у 2026 році

Доходи загального фонду держбюджету в жовтні-2025 виросли на 41,6% до жовтня-2024 завдяки грантам

"Укрзалізниця" планує довести євроколію до Львова до кінця 2027р

Кабмін тимчасово продовжив заборону експорту необробленої деревини напередодні завершення мораторію

США і Китай наступного тижня підпишуть торговельну угоду - міністр фінансів

Мінекономіки запустило опитування експортерів щодо вітчизняного бренду та потреб інструментів підтримки

Fitch підтвердило рейтинг ПроКредит Банку на рівні "CCC"

ЄІБ розглядає фінансування проєкту забезпечення Миколаєва питною водою вартістю EUR70 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА