Інтерфакс-Україна
20:56 29.04.2022

У ЄС вже наступного тижня можуть схвалити поетапну заборону на нафту РФ

1 хв читати
У ЄС вже наступного тижня можуть схвалити поетапну заборону на нафту РФ

Європейський Союз може вже наступного тижня схвалити поетапну заборону на імпорт російської нафти, повідомляє видання The New York Times (NYT) з посиланням на обізнаних дипломатів і чиновників ЄС.

"Країни Європейського Союзу, ймовірно, вже наступного тижня схвалять поетапне ембарго на російську нафту", - пише видання.

За даними джерел, переговори щодо відмови від російської нафти продовжаться і на майбутніх вихідних, тільки після цього Єврокомісія представить постпредам ЄС пропозицію щодо заборони на імпорт нафти.

Деякі європейські дипломати і чиновники повідомили, що постпреди блоку зустрінуться в середу, 4 травня, а до кінця наступного тижня заявлять про остаточне схвалення введення ембарго. Країнам блоку знадобилося кілька тижнів на узгодження рамок відповідного заходу.

NYT зазначає, що заборона на імпорт нафти з РФ стане найзначнішим заходом в рамках шостого пакету санкцій ЄС. Як очікується, нові санкції також зачеплять найбільший російський банк Сбербанк і високопоставлених чиновників з Росії.

Плановане ембарго, хоч воно і буде поступовим, ймовірно, вплине на світові ціни на нафту. Європейські чиновники відзначають, що ЄС буде прагнути покрити втрати, збільшивши імпорт з країн Перської затоки, Нігерії, Казахстану та Азербайджану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА