14:49 11.05.2022

Споживачі високогірної води в Україні віддадуть перевагу бутильованій воді, а споживачі останньої – фільтрованій – думка

1 хв читати
Споживачі високогірної води в Україні віддадуть перевагу бутильованій воді, а споживачі останньої – фільтрованій – думка

Через збройне вторгнення РФ в Україну та зупинення частини економіки країни очікується зниження добробуту та купівельної спроможності населення, внаслідок чого, зокрема, споживачі високогірної води перейдуть на дешевшу бутильовану воду, тоді як споживачі бутильованої переважно перейдуть на фільтровану водопровідну воду.

Про неминуче звуження та зниження ринку води розповів агентству "Інтерфакс-Україна" власник і засновник компанії ТОВ "АТ Маркет" (Київ), яка здійснює розлив високогірної карпатської води під ТМ Voda UA, "Горянка", "Карпатська Високогірна", Дмитро Нікіфоров.

"Звуження та зменшення ринку відбудеться, оскільки об'єктивно ми розуміємо: добробут і купівельна спроможність людей знижуються, і споживач заощаджуватиме максимально на всіх товарах повсякденного попиту", - сказав він.

"Наша вода апріорі не може бути дешевою. Це карпатська вода, яка буде дорожчою за інші через логістику та складності її видобутку. Ми працюємо в сегменті "середній плюс", і він просяде значно. Це неминуче", - констатував Нікіфоров.

Як повідомлялося з посиланням на новий прогноз Європейського банку реконструкції та розвитку, падіння ВВП України у 2022 році становитиме 30%. Якщо масштабних зусиль світової спільноти щодо відновлення економіки країни буде докладено, наступного року очікується зростання її економіки на 25%. У березні ЄБРР оцінював цей спад у 20% за зростання у 2023 році на 23%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна в рамках Grain from Ukraine відправила з портів Одеси 25 суден зі 160 тис. тонн агропродукції

Аграрії та депутати розроблять законопроєкт щодо зниження акцизів на пальне для аграрного сектору

БЕБ припинило роботу восьми нелегальних АЗС у Київській області

НБУ із серпня вилучатиме з обігу банкноти 500 грн зразка 2003-2007 рр.

"Епіцентр" збільшить потужності заводу керамічної плитки до 12,5 млн кв. м на рік

Україна і комітет кредиторів погодилися про списання 37% боргу за євробондами і заміну ще 23% спецоблігаціями

Україна досягла домовленостей із Комітетом власників євробондів про реструктуризацію - Шмигаль

"ArcelorMittal Кривий Ріг" заявляє про масові перевірки ТЦК на шляхах до підприємства, що стало причиною збою у виробництві

Проєкти відновлення житла під загрозою зупинки - профільне об'єднання

Гривня знову опустилася до нового мінімуму - 41,5 грн/$1

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА