Інтерфакс-Україна
07:13 16.05.2022

Німеччина має намір припинити імпорт російської нафти до кінця року

1 хв читати
Німеччина має намір припинити імпорт російської нафти до кінця року

Німеччина планує припинити імпорт російської нафти до кінця року, навіть якщо Європейський Союз не зможе домовитися про запровадження загальноєвропейської заборони в рамках наступного пакету санкцій, повідомляє Bloomberg із посиланням на урядові джерела.

За словами чиновників, адміністрація канцлера Олафа Шольца вже робить зусилля щодо укладання угод з альтернативними постачальниками, і уряд впевнений, що зможе вирішити логістичні проблеми, що залишилися, протягом наступних шести-семи місяців.

Як зазначили співрозмовники агентства, уряд Шольца має намір просувати свій національний план у рамках санкцій Європи щодо Росії. Водночас джерела не уточнили, які країни заповнять дефіцит.

Тим часом агентство повідомляє, що нафтові санкції та енергетична безпека будуть у центрі уваги на зустрічі Шольца з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте у четвер, а також під час переговорів із еміром Катару Тамімом бен Хамадом Аль Тані у Берліні в п'ятницю.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внески партнерів у Фонд підтримки енергетики України сягнули EUR1,2 млрд

Реновація київських готелів має містити локальну складову - думка

"Нафтогаз" продовжить постачати газ населенню за незмінною ціною 7,96 грн/куб. м до 30 квітня 2026 р.

Трамп не має наміру звільняти главу ФРС Павелла

Американські мита на китайський імпорт буде знижено, але не скасовано - Трамп

ЄБА закликала скасувати запроваджені УЗ зміни вартості перевезень в напрямку морських портів

НААН закликає уряд і ФДМ конструктивно обговорити питання передачі сільгоспземель академії державі

Індекс українських акцій у Варшаві підскочив на 11,4% напередодні зустрічі у Лондоні щодо умов можливої угоди з РФ

Закупівлі ЗСУ з держбюджету в березні зросли до 89,4 млрд грн, виплати військовим - до 92 млрд грн - Мінфін

Нацбанк України погодив продаж Ідея Банку Тігіпку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА