21:29 17.05.2022

Кабмін ухвалив залучення пільгового кредиту у розмірі до 150 млн євро від KfW

1 хв читати
Кабмін ухвалив залучення пільгового кредиту у розмірі до 150 млн євро від KfW

Кабінет міністрів схвалив залучення пільгового кредиту у розмірі до 150 млн. євро від державного банку уряду Німеччини Кредитної установи для відбудови (KfW).

Згідно з повідомленням пресслужби уряду, кредит надається терміном на 15 років із урахуванням відстрочення першого платежу на 5 років від дня укладання Угоди.

"Україна отримає додаткові 150 млн євро фінансової підтримки від Німеччини, що збільшує загальний розмір такої підтримки від ФРН до 300 млн євро. Ці кошти одразу будуть направлені на підтримку наших громадян та відбудову критичної інфраструктури", - цитує прем'єр-міністра Дениса Шмигаля пресслужба.

Прем'єр також зазначив, що за останні тижні уряд досяг домовленості про отримання кредиту від уряду Японії у розмірі 100 млн доларів та фінансової підтримки від Світового банку у розмірі 1,5 млрд доларів.

За його словами, фінансова підтримка міжнародних партнерів України з 24 лютого 2022 року становила понад 5 млрд доларів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Десятка мереж АЗС у 2024р збільшили виплату податків на 40

СЕО "ArcelorMittal Кривий Ріг" закликав міжнародних партнерів створити СП з АМКР для розвитку видобутку копалин у регіоні

Агрохолдинг "Агро-Регіон" розпочав весняно-польові роботи, відзначає дефіцит вологи

Експорт зерна за першу декаду березня перевищив 1 млн тонн - Мінагрополітики

ОТП планує збільшити продаж ОВДП населенню мінімум удвічі

МХП за 2 роки планує зайняти 2,5% ринку ковбас із курятини

Фокус ОТП Банку в 2025 р.: розширення лінійки партнерських програм для бізнесу й кредитних продуктів для населення

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА