Інтерфакс-Україна
18:03 18.05.2022

Шмигаль закликав країни G7 розпочати підготовку законодавства щодо конфіскації активів Росії на користь України

1 хв читати
Шмигаль закликав країни G7 розпочати підготовку законодавства щодо конфіскації активів Росії на користь України

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль закликав країни "Великої сімки" (G7) розпочати підготовку національного та міжнародного законодавства щодо конфіскації закордонних активів Росії на користь України.

"Ключовим джерелом фінансування цього плану (з відновлення країни) стане Фонд відновлення України, який наповнюватиметься із п'яти джерел. Але основою відновлення мають стати кошти окупанта. Як і будь-який агресор у майбутньому, Росія має розуміти ціну війни", - наводить слова Шмигаля пресслужба уряду.

У зв'язку з чим прем'єр закликав країни "Великої сімки" розпочати підготовку національного, а також міжнародного законодавства щодо конфіскації заморожених активів Росії та передачі їх на користь Україні.

"Таке законодавство вже розробляють Сполучені Штати та Канада. Важливо, щоб усі наші партнери також долучилися до цього процесу. Це питання справедливості, адже не можна допустити, щоб агресор зруйнував половину економіки України і не заплатив за це", - наголосив Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Технічна освіта є питанням нацбезпеки, і бізнес має бути залучений до освітньої екосистеми на всіх рівнях –"Метінвест"

НБУ затвердив порядок страхування відповідальності надавачів нефінансових платіжних послуг

Необхідно усунути правову колізію стосовно пайових внесків для будівництв, розпочатих у 2021 р., - думка

Ми у будь-якому випадку прийдемо до розкриття банківської таємниці – Мінфін

Вартість проєктів комплексної модернізації з 2016 року збільшилася втричі - до EUR300/кв.м

Обсяг виплаченого нацкешбеку у травні зріс на 10% та став найбільшим за час програми

"Ліси України" встановили рекорд і реалізували у ІІ кв.-2025 р. необробленої деревини на 8,9 млрд грн

Зовнішнє фінансування держбюджету за I пів.-2025 зросло на 9% та становило $22 млрд - Мінфін

Голова енергокомітету Ради розраховує на ухвалення закону про обʼєднання ринків е/е України та Європи до жовтня

Правління "Укренерго" планується сформувати до кінця липня, як і вийти на завершення реструктуризації бондів, - Бойко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА