Інтерфакс-Україна
19:24 23.05.2022

Німеччина з 24 травня запускає програму обміну готівкової гривні на євро

1 хв читати
Німеччина з 24 травня запускає програму обміну готівкової гривні на євро

Федеральне міністерство фінансів, Федеральний банк Німеччини, німецькі банки та Національний банк України з 24 травня запустять для українських біженців програму обміну готівкової гривні на євро, повідомила пресслужба Міністерства фінансів Німеччини.

Згідно з повідомленням, Федеральне міністерство фінансів та Федеральний банк Німеччини уклали угоду з Національним банком України про початковий обсяг обміну в 1,5 млрд грн.

Зазначено, що біженці можуть обміняти на євро банкноти номіналом 100, 200, 500 та 1000 грн (до 10 тис. грн) у німецьких банках та ощадних касах, що беруть участь у програмі.

Конвертація в євро відбувається за обмінним курсом, розміщеним на сайті Бундесбанку (www.bundesbank.de/wechselkurse-ua), зазначено у повідомленні.

Пресслужба повідомила, що обмін буде зареєстровано в онлайн-заявці, наданій Європейським центральним банком, щоб гарантувати, що індивідуальну максимальну суму обміну не буде перевищено, для цього особу кожного дорослого біженця, який хоче брати участь в обміні, фіксують і перевіряють.

Уточнюється, обмін спочатку можливий протягом трьох місяців, а збитки, що виникають унаслідок обміну, несе федеральний бюджет.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА