14:39 24.05.2022

McDonalds відзначає 25-річчя роботи в Україні із зачиненими ресторанами

2 хв читати
McDonalds відзначає 25-річчя роботи в Україні із зачиненими ресторанами

Мережа ресторанів швидкого харчування McDonalds відзначає 25-річчя роботи в Україні із зачиненими ресторанами.

Як повідомлялося, McDonalds першого дня війни, 24 лютого, зачинив усі ресторани в Україні задля гарантування безпеки працівників та їхніх сімей. Компанія неодноразово повідомляла, що заклади будуть зачинені в усій країні, доки зберігається загроза атак.

"У нас у всіх різні ритуали, пов'язані з "МакДональдзом", але є спільне: всі вони зараз неможливі через війну, яка триває вже три місяці. Ніколи не думала, що буду звертатися до вас у такий спосіб у 25-річчя "МакДональдз в Україні", а ресторани будуть закриті. Але, попри все, я хочу подякувати кожному і кожній - усім українцям, які з нами вже чверть століття", - йдеться у листі-зверненні до клієнтів генерального директора "МакДональдз Україна" Юлії Бадрітдінової.

Перший ресторан "МакДональдз" було відкрито в Києві 24 травня 1997 року. "МакДональдз" став еталоном як безпечності та якості продукції, так і стандартів сервісу, прикладом та натхненням для багатьох підприємців. Багато хто розпочинав саме в компанії: близько 90 тис. українців пройшли "школу Золотих Арок". "МакДональдз" начав довірі, порядності, там знаходили справжню дружбу, кохання, бізнес-партнерів", - йдеться у зверненні.

За 25 років компанія інвестувала близько $350 млн, перерахувала до держбюджету 10 млрд грн податків, передала 124 млн грн на благодійність. За час війни українці отримали 135 тонн продукції на понад 60 млн грн. Співробітники-волонтери організували закупівлю, пакування та дистрибуцію наборів продуктів першої потреби, які через благодійну програму Фундації Дім Рональда МакДональда вже отримали тисячі сімей у різних куточках країни.

Наразі мережа "МакДональдз в Україні" налічує 109 ресторанів у 24 містах країни.

Розвитком мережі займається ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд.". За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасником ПІІ є MCD Europe Limited (100%, Лондон, Велика Британія).

Статутний капітал ПІІ "МакДональдз Юкрейн Лтд." на грудень-2021 становив 901,801 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єврокомісія скасовує мита та ПДВ на ввезення життєво важливих товарів для українців

Рада дозволила роботодавцям звільняти працівників через неможливість забезпечити умови праці

Купівля землі до війни була вигіднішою за оренду, після вторгнення РФ однозначної відповіді немає – експерт KSE

Лазебна запропонувала депутатам ЄП дозволити переміщеним до ЄС українцям та українському бізнесу сплачувати податки в Україні

Функціонування ринку сільгоспземель відкрило в Україні можливість інтенсивного розвитку агросектору - експерт KSE

Україна має достатньо е/е для експорту, готова його нарощувати протягом найближчих кількох місяців – голова енергокомітету Ради

Україна отримала кредит Світового банку EUR446,8 млн із гарантією Великої Британії на EUR424,6 млн

"Укравтодор" відкрив рух новим лівим проїздом траси Київ - Ковель - Ягодин на Волині

Українська делегація атомників залишила конференцію під егідою МАГАТЕ у Відні під час виступу представника Росії – "Енергоатом"

План відновлення України передбачає побудову нових систем управління для євроінтеграції – секретар Нацради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА