08:21 25.05.2022

Заступник голови ОП сподівається на початок реального виходу західного бізнесу з Росії за пару місяців

2 хв читати
Заступник голови ОП сподівається на початок реального виходу західного бізнесу з Росії за пару місяців

Реальний вихід іноземних компаній з Росії ще не почався: у 80-90% випадків йдеться не про звільнення, а про зупинення діяльності, таку впевненість висловив заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма.

"Вони продовжують платити зарплату. Вони імітують закриття своїх офісів. Іноді вони укладають угоди під столом із викупом, наприклад, імітують продаж бізнесу з викупом, підписують інший контракт. Так що це просто бізнес", - сказав він під час дискусії в Українському домі в Давосі увечері 24 травня.

Водночас Шурма вважає, що чим далі триватиме війна, тим більше корпорації розумітимуть, що в Росії немає можливості продовжувати бізнес.

"І я сподіваюся, що через пару місяців почнеться справжній вихід із Росії, не імітація, а справжній результат", - заявив заступник голови ОП.

Він наголосив, що Україна ставить собі завдання залучити після війни компанії, що йдуть з російського ринку, на український, якщо вони ще на ньому не представлені. За його словами, очікувати їх вже зараз складно, оскільки існують глобальні правила профілю ризику території та інших політик.

"Ми розуміємо, що у цих сотень компаній були сильні операції в Росії, тому РФ була сильним ринком у більш ніж 100 млн людей, і давала гарне логістичне поєднання для забезпечення ланцюжка постачання."

"Я вірю, що після того, як ми виграємо цю війну, ми зможемо запропонувати ту саму історію більшості цих компаній, тому що, по-перше, у нас є наш місцевий ринок, який менший за 40 млн", – сказав Шурма.

Він додав, на користь інвестицій в Україні також грає доступ українського ринку до ринку Європи з населенням 500 млн людей і ринку США в 315 млн. осіб.

На думку заступника голови ОП, Україна також може бути хорошим виробничим майданчиком для багатьох із цих компаній у ланцюжку постачань спеціально для Європи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

VODA UA випустить лімітовану партію води для реалізації переважно у сегменті HoReCa

Падіння ВВП України у 2022 р. очікується не менше 35% - прем'єр

Україна з 7 липня відкриває імпорт-експорт електроенергії у напрямку Словаччини

ЄІБ знайде можливість забезпечити інфраструктурні питання України

Луганська декларація передбачає регулярний контроль за прогресом України у відновленні та фінансовими потоками – Кассіс

Новим віцепрезидентом IFC у країнах Європи, Латинської Америки та Карибського басейну призначено Гарсіа Мора

"Нова пошта" запустила послугу відправлення посилок із поштоматів у п'яти містах України

Великі київські девелопери запропонують потенційним покупцям знижки до 25% до вересня – думка

Кулеба: Економіка РФ значною мірою залежить від морських перевезень, що забезпечуються іноземними флотами, закликаю партнерів обмежити доступ до своїх послуг

РФ незаконно вивозить із України по 150-170 тис. тонн зерна за місяць - посол України в Туреччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА