12:51 26.05.2022

Україна через Секретаріат Energy Community вже отримала аварійне енергообладнання від 13 країн Європи

2 хв читати
Україна через Секретаріат Energy Community вже отримала аварійне енергообладнання від 13 країн Європи

Україна через Секретаріат Енергетичного співтовариства (Energy Community), на базі якого створено оперативну групу з підтримки України (USTF), отримала допомогу з енергетичного обладнання від 13 країн Європи.

"USTF, до якої входять енергетичні експерти з України та Секретаріату Energy Community, вже допомогла компаніям із тринадцяти європейських країн передати Україні критично важливе енергетичне обладнання. Приблизно 200 метричних тонн аварійного обладнання вже в дорозі або доставлено", – сказав директор Секретаріату Артур Лорковські, слова якого наведено у повідомленні на його сайті.

За його словами, цільова група постійно вивчає можливість зв'язку із новими асоціаціями та бізнесом у Європі для підтримки України спеціалізованим енергетичним обладнанням.

Керівник робочої групи підтримки України, старший експерт з енергетики Адам Балог зазначив, що цільова група встановила прямі робочі відносини з Координаційним центром реагування на надзвичайні ситуації Європейської комісії (ERCC) та може надавати запити на транспортування відповідно до Механізму цивільного захисту Європейського Союзу (UCPM) .

Секретаріат наголосив, що у переліку необхідного Україні аварійного енергетичного обладнання налічується понад 10 000 найменувань і закликав європейські компанії надавати допомогу, звернувшись на спеціально виділену для цього адресу електронної пошти.

"Якщо ваша компанія, асоціація чи країна готові допомогти, зв'яжіться з USTF за адресою: UkraineEmergencySupport@energy-community.org", – зазначає контакти Секретаріат.

Окрім того, 7 червня він планує вебінар, на якому має намір пояснити, як компанії та бізнес-асоціації можуть допомогти Україні.

"Пожертвування енергетичного обладнання вкрай необхідні для підтримки працездатності енергетичної інфраструктури України та відновлення енергопостачання сотень тисяч сімей і підприємств", – наголосили у Секретаріаті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відновлення України має координуватися зонтичною структурою - Центр економічного відновлення

Єврооблігації України за тиждень подешевшали в середньому ще на 8,5%

Зниження втричі нормативу сплати дивідендів "Нафтогазом" вивільнило 8,5 млрд грн на закупівлю газу – Вітренко

"Чистий" продаж валюти Нацбанком цього тижня трохи зріс - до $986 млн

Україна скасувала ліцензування експорту пшениці та квотування експорту азотних добрив, дозволила експорт вівса

Україна отримала від Німеччини грант на EUR1 млрд

Залишки освітньої субвенції на рахунках місцевих бюджетів становлять 10,2 млрд грн

Єврокомісія скасовує мита та ПДВ на ввезення життєво важливих товарів для українців

Рада дозволила роботодавцям звільняти працівників через неможливість забезпечити умови праці

Купівля землі до війни була вигіднішою за оренду, після вторгнення РФ однозначної відповіді немає – експерт KSE

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА