18:08 30.05.2022

Уряд спільно з ПРООН напрацьовує рішення для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні - Шмигаль

2 хв читати
Уряд спільно з ПРООН напрацьовує рішення для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль та адміністратор Програми розвитку ООН Ахім Штайнер обговорили швидке відновлення критичної та житлової інфраструктури, підтримку людей та створення робочих місць в Україні.

"Ми цінуємо активну участь ПРООН у наданні допомоги громадянам України, які вимушено виїхали за межі України, та внутрішньо переміщеним особам, а також надання матеріально-технічної та юридичної допомоги у релокації бізнесу із центральних та східних регіонів на захід України", — наводить слова Шмигаля пресслужба уряду за результатами онлайн-зустрічі.

Прем'єр зазначив, що для України буде дуже цінною підтримка ПРООН та інших міжнародних організацій у невідкладному відновленні частково пошкоджених будинків.

За його словами, Україна потребує необхідної техніки та допомоги спеціалістів у розмінуванні територій.

Серед іншого сторони обговорили розвиток малого та середнього бізнесу.

"Багато підприємств і заводів сьогодні зруйновані Росією. 12 млн людей - біженців та внутрішньо переміщених осіб - з часом повернуться додому. Критично необхідно знайти рішення щодо створення протягом року низки робочих місць, щоб люди мали роботу й могли прогодувати свої сім'ї", — наголосив прем'єр.

За словами Шмигаля, можливим варіантом для цього є створення спеціальної програми для малого й середнього підприємництва, згідно з якою держава спільно з міжнародними організаціями могла б надавати людям грошову підтримку для створення й розвитку їхнього бізнесу.

У свою чергу Штайнер зазначив, що ПРООН зацікавлена в реконструкції та розвитку України, і його команда у співпраці з урядом та державними інституціями вже працює над рішеннями з озвучених питань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА