Інтерфакс-Україна
12:50 09.06.2022

Україна планує залучити $20 млрд міжнародної підтримки до кінця 2022 року - глава Мінфіну

1 хв читати
Україна планує залучити $20 млрд міжнародної підтримки до кінця 2022 року - глава Мінфіну

Міністерство фінансів планує у червні залучити $4,8 млрд позик та грантів від міжнародних партнерів, у липні - ще близько $4 млрд, тоді як до кінця 2022 року Україна має намір залучити додатково $20 млрд, повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Цього місяця ми плануємо залучити $4,8 млрд. Порівняно з $1,5 млрд у травні - це дуже суттєва підтримка", - сказав Марченко під час дискусії на засіданні комітету з питань фінансів, податкової та митної політики у четвер.

"До кінця року ми плануємо додатково залучити $20 млрд", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" заявляє про необхідність покриття дефіциту ліквідності 48,8 млрд грн у 2026 році без погашення євробондів

Яценюк: $300 млрд російських суверенних активів не вистачить на компенсацію втрат України

На Чернігівщині створять індустріальний парк, де виготовлятимуть варення і компоти

"Нафтогаз" та ATLANTIC-SEE LNG TRADE S.A. домовилися про співпрацю для постачання американського LNG в Україну

"Укрнафта" оновила 50% парку спецтехніки за три роки

Яценюк: Грошей в наступному році не буде стільки, скільки в поточному, до цього треба бути готовим

Ощадбанк притягне до відповідальності винних за умисне пошкодження систем життєзабезпечення ТОК Gulliver

"Інтерпайп" зміцнює відносин з країнами MENA у преміальному та напівпреміальному сегментах через стрімкий розвиток енергосектору

Яценюк: українська економіка попри певні обмеження є економікою воєнного часу

"Нафтогаз" та ORLEN узгодили поставки ще не менше 300 млн куб. м американського LNG в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА