Інтерфакс-Україна
14:53 09.06.2022

Робота Держземкадастру призупинена через набрання чинності законом про земвідносини в умовах воєнного стану

1 хв читати
Робота Держземкадастру призупинена через набрання чинності законом про земвідносини в умовах воєнного стану

Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) 9 червня призупинила роботу Державного земельного кадастру до ухвалення Держгеокадастром та Міністерством аграрної політики та продовольства погодженого рішення щодо відновлення його функціонування.

Його роботу призупинено в результаті виконання положень закону №2247-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану" (раніше - законопроєкт №7289), повідомляється на сайті Держгеокадастру у четвер.

"Через набуття чинності 9 червня 2022 року та відповідно до вимог підпункту 7 пункту 1 розділу I цього закону функціонування Держземкадастру призупинено. Функціонування Держземкадастру буде призупинено до ухвалення рішення Держгеокадастром про відновлення його функціонування, погодженого з Мінагрополітики", - зазначено на сайті Держгеокадастру.

Президент Володимир Зеленський підписав цей документ 7 червня, а 9 червня закон №2247-IX набув чинності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість виявлених фактів незаконного переправлення наркотичних засобів за 5міс.-2025 зросла в зросла в 1,2 рази - ДМС

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

ЄБРР покриє ризики Укрексімбанку на EUR50 млн за новими кредитами для МСП

Переробні підприємства отримають від держави 127 млн грн грантів за 25 заявками на розвиток та модернізацію

Лише 42% потенційних покупців житла знайомі з умовами програми "єОселя" – опитування OLX

Законопроєкт про систему страхування воєнних ризиків не готовий до розгляду навіть у 1-му читанні - Гетманцев

Мінекономіки компенсує 50 агровиробникам загалом 6,8 млн грн вартості української с/г техніки

Сплата туристичного збору подорожуючими в Україні за 5 міс.-2025 зросла на третину

Ощадбанк отримає третій транш EUR75 млн від ЄБРР для кредитування бізнесу

Банківське фінансування енергопроєктів сягнуло 25 млрд грн за рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА