Інтерфакс-Україна
19:06 13.06.2022

Україна у червні планує збільшити імпорт бензину та дизпалива у 1,6 раза до травня

1 хв читати
Україна у червні планує збільшити імпорт бензину та дизпалива у 1,6 раза до травня

Україна у червні 2022 року планує збільшити імпорт автобензину та дизпалива у 1,6 раза порівняно з травнем – до 600 тис. тонн, повідомила перший віцепрем'єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

"Ми у березні імпортували 60 тис. тонн, у квітні – вже 191 тис. тонн, у травні – 380 тис. тонн. Думаю, що у червні за фактом буде 600 тис. тонн", - сказала вона у рамках інформаційного марафону у понеділок.

Свириденко прогнозує, що дефіцит палива на заправках та ажіотаж на нього спаде, коли оператори мереж зможуть забезпечити запаси бензину та дизпалива на два тижні, тоді як зараз вони сформовані на 7-8 днів.

Як повідомлялося, Державна прикордонна служба України 7 червня повідомила, що бензовози, які їдуть в Україну з паливом і за паливом до країн Європейського Союзу за погодженими із суміжними країнами "зеленими коридорами", проїжджають кордон позачергово.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6684 грн/EUR1

У Раді коаліції озвучили варіант ухвалення закону про SEPA з відкладеним набуттям чинності

"Укрнафта" спільно з "Повернись живим" реалізували спільні проєкти допомоги війську на 1,3 млрд грн

Знайдено можливість вивільнити щонайменше 800 МВт електричної потужності - Свириденко

Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС

Попит на легкові авто з Китаю в Україні у листопаді зріс майже уп'ятеро - "УкрАвтопром"

Новорічний стіл українців за рік подорожчав на 10% - до 3980 грн - науковці

Уже 300 тис. українців активували програму "3000 км Україною" від УЗ, оформлено понад 24 тис. квитків - Свириденко

Понад 410 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, завтра останній день подачі - Свириденко

"Нова пошта " закриває останнє відділення у Святогірську на Донеччині через безпекову ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА